Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по обеспечению детей высококачественными продуктами питания отечественного производства

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 07.11.2012 № 865-р
действует с 07.11.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 7 листопада 2012 р. N 865-р

Київ

Про затвердження плану заходів щодо забезпечення дітей високоякісними продуктами харчування вітчизняного виробництва

1. Затвердити план заходів щодо забезпечення дітей високоякісними продуктами харчування вітчизняного виробництва, що додається.

2. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту, Міністерству охорони здоров'я, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям подавати щороку до 1 березня Міністерству аграрної політики та продовольства інформацію про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для узагальнення.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПЛАН
заходів щодо забезпечення дітей високоякісними продуктами харчування вітчизняного виробництва

1. Підготувати та подати Кабінетові Міністрів України законопроект про внесення змін до пункту 154.2 статті 154 Податкового кодексу України щодо розвитку виробництва дитячого харчування в частині розширення напрямів використання вивільнених від оподаткування коштів.

2. Опрацювати питання щодо внесення змін у додаток 7 до постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 р. N 1591 "Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах" щодо збільшення норм споживання молока.

3. Передбачати під час підготовки пропозицій до проектів місцевих бюджетів кошти для організації харчування та включення молока як додаткового компонента до раціону учнів 1 - 4 класів.

4. Подати пропозиції щодо здійснення на місцевому рівні заходів з організації для учнів загальноосвітніх начальних закладів оптимального харчування відповідно до їх фізіологічних потреб.

____________

Опрос