Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изъятии и предоставлении в постоянное пользование земельных участков с изменением их целевого назначения

КМ Украины
Распоряжение КМ от 25.07.2012 № 516-р
действует с 25.07.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25 липня 2012 р. N 516-р

Київ

Про вилучення і надання у постійне користування земельних ділянок із зміною їх цільового призначення

1. Відповідно до статей 20, 122 і 149 Земельного кодексу України вилучити з постійного користування державного підприємства "Чорноліське лісове господарство" земельні ділянки загальною площею 29,7125 гектара (землі лісогосподарського призначення (ліси), розташовані за межами населених пунктів на території Знам'янського району Кіровоградської області, та надати їх у постійне користування із зміною цільового призначення Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області для будівництва автомобільної дороги в обхід м. Знам'янки на ділянці км 3+000 - км 6+400.

2. Знам'янській районній державній адміністрації забезпечити видачу в установленому порядку державних актів на право постійного користування земельними ділянками, які надаються в постійне користування із зміною цільового призначення згідно з цим розпорядженням.

3. Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області відшкодувати відповідно до законодавства втрати лісогосподарського виробництва та збитки, завдані державному підприємству "Чорноліське лісове господарство" внаслідок вилучення земельних ділянок.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

Опрос