Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мероприятий по подготовке и празднованию 16-й годовщины Конституции Украины

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 31.05.2012 № 323-р
действует с 31.05.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31 травня 2012 р. N 323-р

Київ

Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 16-ї річниці Конституції України

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 16-ї річниці Конституції України, що додається.

2. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів у межах відповідних бюджетних призначень.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПЛАН
заходів з підготовки та відзначення 16-ї річниці Конституції України

1. Забезпечити організацію та проведення:

1) урочистих заходів за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, міжнародних, громадських організацій, політичних партій, діячів науки і культури у мм. Києві та Севастополі, обласних і районних центрах, інших населених пунктах.

2) покладення квітів до пам'ятних знаків та пам'ятників видатним діячам українського державотворення у мм. Києві та Севастополі, обласних і районних центрах, інших населених пунктах.

3) тематичних науково-практичних конференцій, семінарів і засідань за круглим столом.

4) виставок фотоматеріалів та архівних документів, що ілюструють процес прийняття Конституції України, становлення та розвиток українського конституціоналізму, історію національного законотворення.

5) просвітницьких тематичних заходів, спрямованих на виховання поваги до Конституції України, формування правової культури, здобуття знань про конституційні права, свободи та обов'язки, історію вітчизняного конституційного права, в державних закладах культури, військових частинах, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку;

6) культурно-мистецьких заходів, присвячених Дню Конституції України.

7) святкових феєрверків у мм. Києві та Севастополі, інших містах-героях, містах, де розташовані штаби оперативних командувань та видів Збройних Сил.

8) закордонними дипломатичними установами України заходів з нагоди 16-ї річниці Конституції України із залученням до участі в них представників української громадськості за кордоном.

2. Організувати:

1) роботу із забезпечення охорони громадського порядку та безпеки дорожнього руху в місцях проведення святкових заходів.

2) широке висвітлення у державних засобах масової інформації заходів з підготовки та відзначення 16-ї річниці Конституції України із залученням відомих вчених, політичних та громадських діячів; трансляцію тематичних теле- і радіопередач, кінохроніки подій, пов'язаних з прийняттям Основного Закону України.

____________

Опрос