Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы обеспечения коммерческого (приборного) учета природного газа

КМ Украины
Распоряжение КМ от 25.04.2012 № 259-р
действует с 25.04.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25 квітня 2012 р. N 259-р

Київ

Деякі питання забезпечення комерційного (приладового) обліку природного газу

З метою забезпечення повного комерційного (приладового) обліку природного газу в побуті відповідно до вимог Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу":

1. Міністерству енергетики та вугільної промисловості разом з Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями і суб'єктами господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території:

1) розробити та затвердити графіки оснащення квартир і приватних будинків, у яких проживає населення, лічильниками газу в розрізі територій, на яких провадять господарську діяльність зазначені суб'єкти, та до 1 липня 2012 р. подати їх Кабінетові Міністрів України;

2) вжити заходів до оснащення в повному обсязі квартир і приватних будинків, у яких проживає населення, лічильниками газу:

до 1 січня 2016 р., - якщо природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;

до 1 січня 2018 р., - якщо природний газ використовується тільки для приготування їжі;

3) провести із залученням загальнодержавних і місцевих засобів масової інформації роз'яснювальну роботу з питань доцільності та ефективності обліку використаного населенням природного газу із застосуванням лічильників газу.

2. Міністерству енергетики та вугільної промисловості разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів подавати щороку до 2018 року Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо визначення обсягу фінансових ресурсів, необхідних для оснащення лічильниками газу квартир і приватних будинків, у яких проживає населення, в розрізі адміністративно-територіальних одиниць.

3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям разом з Міністерством енергетики та вугільної промисловості і Міністерством фінансів вживати виходячи з реальних можливостей відповідного бюджету заходів щодо залучення коштів для виконання пункту 1 цього розпорядження.

4. Міністерству енергетики та вугільної промисловості подавати щомісяця до 5 числа місяця, що настає за звітним, Кабінетові Міністрів України та Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, інформацію про хід виконання графіків оснащення квартир і приватних будинків, у яких проживає населення, лічильниками газу.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

Опрос