Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы подготовки пилотов гражданской авиации

КМ Украины
Распоряжение КМ от 16.01.2012 № 60-р
действует с 16.01.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16 січня 2012 р. N 60-р

Київ

Деякі питання підготовки пілотів цивільної авіації

1. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту з метою забезпечення підготовки пілотів цивільної авіації відповідно до вимог міжнародної класифікації пілотів щодо кваліфікаційних рівнів:

1) здійснити закупівлю десяти одномоторних навчальних літаків, що за своїми технічними характеристиками подібні до літаків типу Cessna Model 172, Cessna Model 185 і Piper PA - 28, трьох двомоторних навчальних літаків, що за своїми технічними характеристиками подібні до літаків типу DA - 42, Piper PA - 34 і Piper PA - 44, двох навігаційно-процедурних тренажерів другого класу та двох пілотажних тренажерів навчального літака;

2) передбачити починаючи з 2012 року проведення щорічної теоретичної та практичної підготовки 50 пілотів на рік за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на підготовку кадрів вищими навчальними закладами;

3) переглянути програми теоретичної та практичної підготовки льотного складу з метою приведення їх у відповідність з міжнародними вимогами.

2. Державній авіаційній службі забезпечити здійснення сертифікації вищих навчальних закладів з підготовки льотного складу відповідно до міжнародних вимог.

3. Міністерству фінансів разом з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту забезпечити фінансування заходів, визначених пунктом 1 цього розпорядження.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

Опрос