Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изъятии и передаче в аренду с изменением целевого назначения земельных участков

КМ Украины
Распоряжение КМ от 11.01.2012 № 14-р
действует с 11.01.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11 січня 2012 р. N 14-р

Київ

Про вилучення та передачу в оренду із зміною цільового призначення земельних ділянок

1. Відповідно до статей 122 та 149 Земельного кодексу України вилучити з постійного користування державного підприємства "Добрянське лісове господарство" земельні ділянки загальною площею 20,62 гектара (землі лісогосподарського призначення (ліси), розташовані за межами населених пунктів на території Ріпкинського району Чернігівської області, та передати їх в оренду із зміною цільового призначення товариству з обмеженою відповідальністю "Папернянський кар'єр скляних пісків" для розташування кар'єру з видобутку кварцових пісків, у тому числі 14,68 гектара - на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 22 березня 2000 р. N 2160 та 5,94 гектара - на п'ять років.

2. Ріпкинській райдержадміністрації забезпечити:

укладення договорів оренди землі;

здійснення контролю за використанням земельних ділянок, які передаються в оренду відповідно до цього розпорядження, згідно з цільовим призначенням.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю "Папернянський кар'єр скляних пісків" відшкодувати відповідно до законодавства втрати лісогосподарського виробництва та збитки, завдані державному підприємству "Добрянське лісове господарство" внаслідок вилучення земельних ділянок.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

Опрос