Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выделении средств для предоставления помощи пострадавшим и семьям лиц, погибших в результате дорожно-транспортного происшествия, произошедшего в Московской области (Российская Федерация)

КМ Украины
Распоряжение КМ от 26.12.2011 № 1314-р
действует с 26.12.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 грудня 2011 р. N 1314-р

Київ

Про виділення коштів для надання допомоги постраждалим і сім'ям осіб, які загинули внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що сталася у Московській області (Російська Федерація)

1. Виділити Житомирській облдержадміністрації 500 тис. гривень для надання допомоги громадянам України - постраждалим і сім'ям осіб, які загинули внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що сталася 22 грудня 2011 р. поблизу с. Єльня Можайського району Московської області (Російська Федерація).

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок резервного фонду державного бюджету.

2. Житомирській облдержадміністрації:

затвердити в одноденний строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов'язаних з виплатою допомоги постраждалим і сім'ям осіб, які загинули внаслідок дорожньо-транспортної пригоди;

подати до кінця 2011 року Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

Опрос