Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О привлечении займа от Правительства Федеративной Республики Германия через Кредитное учреждение для восстановления для реализации проекта "Повышение эффективности передачи электроэнергии (модернизация подстанций)"

КМ Украины
Распоряжение КМ от 21.12.2011 № 1304-р
действует с 21.12.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21 грудня 2011 р. N 1304-р

Київ

Про залучення позики від Уряду Федеративної Республіки Німеччина через Кредитну установу для відбудови для реалізації проекту "Підвищення ефективності передачі електроенергії (модернізація підстанцій)"

1. Визнати за доцільне залучення позики від Уряду Федеративної Республіки Німеччина через Кредитну установу для відбудови для реалізації проекту "Підвищення ефективності передачі електроенергії (модернізація підстанцій)" (далі - позика) в розмірі 65,5 млн. євро.

2. Міністерству фінансів, Міністерству енергетики та вугільної промисловості, Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, укласти з державним підприємством "Національна енергетична компанія "Укренерго" договір про надання субкредиту, передбачивши в ньому вид забезпечення виконання зобов'язань підприємством з обслуговування та погашення позики в розмірі 65,5 млн. євро.

Розмір плати за надання кредиту зазначеному підприємству становить 2 відсотки річних вибраної та непогашеної суми позики.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 27

Опрос