Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер на 2012 год по реализации Государственной стратегии регионального развития на период до 2015 года

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 07.12.2011 № 1237-р
действует с 07.12.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 7 грудня 2011 р. N 1237-р

Київ

Про затвердження плану заходів на 2012 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року

Затвердити план заходів на 2012 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 71

 

ПЛАН
заходів на 2012 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року

1. Підготувати нормативно-правові акти для узгодження порядку укладення угод щодо регіонального розвитку з порядком державного стратегічного планування та формування бюджетів усіх рівнів.

2. Провести на базі п'яти областей соціально-економічне обстеження адміністративно-територіальних одиниць базового рівня з метою визначення оптимальних критеріїв для їх укрупнення.

3. Забезпечити:

1) проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок у межах населених пунктів.

2) удосконалення:

механізму надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних програм (проектів).

механізму підвищення ефективності діяльності професійно-технічних навчальних закладів.

порядку формування державного замовлення для підготовки фахівців та робітничих кадрів з урахуванням потреб регіонального ринку праці та фінансових можливостей держави.

3) державну підтримку соціально-економічного розвитку малих міст.

4) модернізацію транспортної інфраструктури на залізничному напрямку Львів - Київ - Донецьк для запровадження прискореного руху пасажирських поїздів.

5) створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Житомирській, Донецькій, Миколаївській, Тернопільській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

6) висвітлення в державних засобах масової інформації результатів реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року.

4. Розробити:

1) регіональні програми розвитку житлового будівництва на 2012 рік.

2) регіональні програми модернізації систем теплопостачання.

3) проекти, які потребують першочергової реалізації в регіонах у 2012 році в рамках Державної цільової економічної програми енергоефективності на 2010 - 2015 роки.

4) проекти транскордонного співробітництва, які потребують першочергової державної фінансової підтримки в рамках реалізації Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2011 - 2015 роки.

5. Забезпечити участь у:

1) третьому Українсько-Російському міжрегіональному економічному форумі (м. Нижній Новгород, Російська Федерація).

2) черговому засіданні постійно діючої наради керівників регіонів України та Російської Федерації "Співдружність регіонів".

6. Забезпечити проведення XII Львівського міжнародного економічного форуму з питань аналізу та планування регіонального економічного розвитку.

____________

Опрос