Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распоряжение Кабинета Министров Украины от 31 января 2011 г. N 78

КМ Украины
Распоряжение КМ от 17.10.2011 № 1103-р
действует с 17.10.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17 жовтня 2011 р. N 1103-р

Київ

Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2011 р. N 78

Внести до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2011 р. N 78 "Про виділення коштів для здійснення невідкладної евакуації громадян України" (у редакції розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2011 р. N 149) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 26

 

ЗМІНИ,
що вносяться до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2011 р. N 78

1. Назву розпорядження після слів "Про виділення коштів для" доповнити словами "надання гуманітарної допомоги Лівії та".

2. Пункти 1 - 3 викласти в такій редакції:

"1. Виділити 3750,958 тис. гривень для надання гуманітарної допомоги Лівії та здійснення невідкладної евакуації громадян України з її території та території Арабської Республіки Єгипет (далі - евакуація), зокрема для відшкодування витрат, пов'язаних із здійсненням зазначених заходів, в тому числі:

Міністерству надзвичайних ситуацій - 2835,375 тис. гривень для надання гуманітарної допомоги Лівії та доставки в Україну осіб, що постраждали у ході бойових дій у Лівії (далі - особи), та здійснення евакуації;

Міністерству оборони - 202,123 тис. гривень для організації розміщення та лікування у закладах охорони здоров'я Міністерства оборони доставлених в Україну осіб;

Міністерству охорони здоров'я - 713,46 тис. гривень для забезпечення медичного супроводження осіб під час їх доставки в Україну та відрядження медичних працівників Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф до Лівії з метою надання медичної допомоги.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

2. Погодити з Міністерством фінансів та Міністерством економічного розвитку і торгівлі перелік витрат (у тому числі тих, що підлягають відшкодуванню):

Міністерству надзвичайних ситуацій - пов'язаних з наданням гуманітарної допомоги Лівії, доставкою в Україну осіб та здійсненням евакуації;

Міністерству оборони - пов'язаних з організацією розміщення та лікування у закладах охорони здоров'я Міністерства оборони доставлених в Україну осіб;

Міністерству охорони здоров'я - пов'язаних із забезпеченням медичного супроводження осіб під час їх доставки в Україну та відрядженням медичних працівників Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф до Лівії з метою надання медичної допомоги.

3. Міністерству закордонних справ узгодити з відповідними органами:

Арабської Республіки Єгипет - питання щодо здійснення невідкладної евакуації;

Лівії - питання щодо доставки і передачі вантажу гуманітарної допомоги та здійснення евакуації.".

3. У пункті 4 після слів "Міністерству надзвичайних ситуацій" доповнити словами ", Міністерству оборони та Міністерству охорони здоров'я", а слова і цифри "до 31 травня 2011 р." замінити словами і цифрами "до 25 грудня 2011 р.".

____________

Опрос