Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О сбросе избытков обратных вод в р. Ингулец

КМ Украины
Распоряжение КМ от 02.11.2011 № 1097-р
действует с 02.11.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 2 листопада 2011 р. N 1097-р

Київ

Про скидання надлишків зворотних вод у р. Інгулець

1. З метою запобігання виникненню аварійної ситуації на гідротехнічних спорудах Криворізького басейну дозволити скидання із ставка-накопичувача надлишків зворотних вод у р. Інгулець у період з 1 листопада 2011 р. по 1 березня 2012 р. згідно з регламентом скидання надлишків зворотних вод.

Відповідальність за додержання вимог регламенту покласти на Державне агентство з управління державними корпоративними правами та майном, контроль за їх виконанням - на Міністерство екології та природних ресурсів, Державну екологічну інспекцію, Державне агентство рибного господарства.

2. Державному агентству водних ресурсів розробити на підставі гідрологічного прогнозу щодо весняної повені у 2012 році у басейні р. Інгульця регламент промивання русла і екологічного оздоровлення зазначеної річки та погодити його з Міністерством екології та природних ресурсів, Державним агентством рибного господарства, Міністерством охорони здоров'я, Дніпропетровською, Миколаївською і Херсонською облдержадміністраціями.

3. Державному агентству з управління державними корпоративними правами та майном вжити в межах своїх повноважень заходів до забезпечення оплати гірничорудними підприємствами згідно з додатком за рахунок їх власних коштів робіт з розроблення регламентів, зазначених у пунктах 1 і 2 цього розпорядження, розбавлення зворотних вод під час їх скидання та з промивання русла р. Інгульця залежно від фактичного обсягу скидання.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПЕРЕЛІК
гірничорудних підприємств, які здійснюють оплату робіт з розроблення регламентів скидання надлишків зворотних вод та промивання русла і екологічного оздоровлення р. Інгульця, а також робіт з розбавлення зворотних вод під час їх скидання та з промивання русла зазначеної річки

Найменування підприємства

Фактичний обсяг відкачування зворотних вод у південному напрямку в 2010 році, тис. куб. метрів

Публічні акціонерні товариства:

 

Криворізький залізорудний комбінат

4678,3

Євраз Суха Балка

1023,1

АрселорМіттал Кривий Ріг

4559,4

Центральний гірничо-збагачувальний комбінат

3335

Усього

13595,8

____________

Опрос