Идет загрузка документа (15 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по реализации Концепции развития электронного управления в Украине

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 26.09.2011 № 1014-р
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 вересня 2011 р. N 1014-р

Київ

Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку електронного урядування в Україні

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 25 грудня 2013 року N 1072-р

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 20 вересня 2017 року N 649-р)

1. Затвердити план заходів щодо реалізації Концепції розвитку електронного урядування в Україні (далі - план заходів), що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади подавати щороку до 20 лютого Державному агентству з питань науки, інновацій та інформатизації інформацію про стан виконання плану заходів для її узагальнення та подання до 31 березня Кабінетові Міністрів України.

3. Витрати, пов'язані з виконанням плану заходів, здійснювати в межах видатків, передбачених у Державному бюджеті України на відповідний рік.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 24

 

ПЛАН
заходів щодо реалізації
Концепції розвитку електронного урядування в Україні

1. Створити інтерактивну систему проведення оцінки електронної готовності України.

2. Ввести в експлуатацію Державну інформаційну систему електронних звернень громадян, передбачивши, зокрема, розроблення:

Положення про Державну інформаційну систему електронних звернень громадян;

Регламенту роботи Державної інформаційної системи електронних звернень громадян.

3. Забезпечити функціонування Державної інформаційної системи електронних звернень громадян, у тому числі реєстрацію в ній органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

4. Забезпечити координацію діяльності щодо підвищення рівня професійної компетентності державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань впровадження електронного урядування.

5. Визначити перелік державних реєстрів, їх держателів та функцій з метою уникнення дублювання.

6. Забезпечити нормативне врегулювання питання створення єдиної інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

7. Забезпечити розвиток та стандартизацію інфраструктури відкритих ключів та надання послуг електронного цифрового підпису, зокрема:

розроблення нормативних актів у сфері технічного регулювання інфраструктури відкритих ключів та надання послуг електронного цифрового підпису;

удосконалення системи організаційних та організаційно-технічних заходів, визначення нових підходів для забезпечення ефективного розвитку технологічної інфраструктури відкритих ключів та надання послуг електронного цифрового підпису.

8. Розробити та подати на розгляд Кабінету Міністрів України проект концепції запровадження ідентифікації особи під час доступу до ресурсів державних інформаційних систем без використання електронного цифрового підпису.

9. Забезпечити упорядкування архівних документів за встановлені законодавством строки їх зберігання в архівних підрозділах органів виконавчої влади для здійснення поступового переходу на електронний документообіг.

10. Забезпечити впровадження інформаційної системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів та її подальшу взаємодію з Єдиним державним порталом адміністративних послуг.

11. Забезпечити впровадження в діяльність органів державної влади та органів місцевого самоврядування типових організаційно-технічних рішень у сфері електронного урядування, зокрема розробити регламенти взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів органів виконавчої влади з інформаційною системою електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів.

12. Забезпечити модернізацію пілотної версії Єдиного державного порталу адміністративних послуг.

13. Забезпечити впровадження в промислову експлуатацію автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності" та розпочати дослідну експлуатацію другої черги системи з поступовим приєднанням всіх центральних органів виконавчої влади, до яких подається звітність.

14. Модернізувати систему електронної взаємодії органів виконавчої влади, передбачивши, зокрема, розроблення та затвердження регламенту системи.

15. Забезпечити впровадження комплексної системи захисту інформації в системі електронної взаємодії органів виконавчої влади.

16. Забезпечити підключення до системи електронної взаємодії органів виконавчої влади систем електронного документообігу Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.

(план заходів у редакції розпорядження
 Кабінету Міністрів України від 25.12.2013 р. N 1072-р)

____________

Опрос