Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы управления государственным имуществом, не вошедшим в уставный капитал публичного акционерного общества "Укртелеком", но состоящим на его балансе

КМ Украины
Распоряжение КМ от 21.09.2011 № 902-р
действует с 21.09.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21 вересня 2011 р. N 902-р

Київ

Питання управління державним майном, що не увійшло до статутного капіталу публічного акціонерного товариства "Укртелеком", але перебуває на його балансі

1. Фонду державного майна за участю Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації забезпечити проведення публічним акціонерним товариством "Укртелеком" інвентаризації державного майна, що не увійшло до статутного капіталу цього товариства, але перебуває на його балансі (далі - державне майно) станом на 30 вересня 2011 року.

2. За результатами інвентаризації державного майна віднести до сфери управління Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації нерухоме та рухоме державне майно, що забезпечує виконання покладених на неї завдань, а до сфери управління Фонду державного майна - інше майно за переліками, затвердженими спільним рішенням Фонду та Адміністрації.

3. Фонду державного майна забезпечити внесення до Єдиного реєстру об'єктів державної власності відомостей про державне майно.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

Опрос