Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выделении средств для утилизации пожаровзрывоопасных разбронированных материальных ценностей мобилизационного резерва, хранящихся на государственном предприятии "Луганський патрон"

КМ Украины
Распоряжение КМ от 13.07.2011 № 713-р
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13 липня 2011 р. N 713-р

Київ

Про виділення коштів для утилізації пожежовибухонебезпечних розброньованих матеріальних цінностей мобілізаційного резерву, які зберігаються на державному підприємстві "Луганський патрон"

Розпорядження скасовано як таке, що не реалізоване
(згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 12 червня 2013 року N 394-р)

З метою здійснення невідкладних заходів із запобігання виникненню надзвичайної ситуації на державному підприємстві "Луганський патрон", пов'язаної з утриманням пожежовибухонебезпечних розброньованих матеріальних цінностей мобілізаційного резерву:

1. Державному агентству резерву відпустити Державному агентству з управління державними корпоративними правами та майном на безоплатній основі з урахуванням балансової вартості розброньовані та не реалізовані капсюлі-запалювачі в кількості 299,61382 млн. штук та порох сферичний в кількості 146,18 тонн для утилізації.

2. Передати бюджетні призначення, передбачені Міністерству фінансів у загальному фонді державного бюджету за програмою 3511090 "Державні капітальні видатки, що розподіляються Кабінетом Міністрів України", у сумі 10778,582 тис. гривень Державному агентству з управління державними корпоративними правами та майном для утилізації матеріальних цінностей, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Передачу бюджетних призначень здійснити у межах видатків розвитку.

3. Забезпечити:

1) Державному агентству з управління державними корпоративними правами та майном - погодження передачі бюджетних призначень, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

2) Міністерству фінансів - після зазначеного погодження відкриття нової бюджетної програми та внесення відповідних змін до розпису державного бюджету;

3) Державній казначейській службі - перерахування Державному агентству з управління державними корпоративними правами та майном коштів відповідно до переданих бюджетних призначень.

4. Державному агентству з управління державними корпоративними правами та майном:

затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов'язаних з утилізацією пожежовибухонебезпечних розброньованих матеріальних цінностей мобілізаційного резерву;

подати до 1 жовтня 2011 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів і Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

Опрос