Идет загрузка документа (16 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мероприятиях по празднованию в 2011 году Дня партизанской славы и 70-й годовщины партизанского движения в Украине в период Великой Отечественной войны 1941 - 1945 годов

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 20.07.2011 № 695-р
действует с 20.07.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20 липня 2011 р. N 695-р

Київ

Про заходи з відзначення у 2011 році Дня партизанської слави та 70-ї річниці партизанського руху в Україні в період Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років

1. Утворити Організаційний комітет з підготовки і відзначення у 2011 році Дня партизанської слави та 70-ї річниці партизанського руху в Україні у період Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років у складі згідно з додатком.

Надати голові Організаційного комітету право вносити у разі потреби зміни до його складу.

2. Затвердити план заходів з відзначення у 2011 році Дня партизанської слави та 70-ї річниці партизанського руху в Україні у період Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, що додається.

3. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям подати до 15 жовтня Державній службі з питань інвалідів та ветеранів інформацію про хід виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для її узагальнення та подання до 30 жовтня Кабінетові Міністрів України.

4. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям розробити і затвердити до 1 серпня регіональні плани заходів з відзначення у 2011 році Дня партизанської слави та 70-ї річниці партизанського руху в Україні у період Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років та забезпечити їх виконання.

5. Державній службі з питань інвалідів та ветеранів забезпечити координацію виконання центральними і місцевими органами виконавчої влади плану заходів, затвердженого цим розпорядженням.

  

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 26

  

СКЛАД
Організаційного комітету з підготовки і відзначення у 2011 році Дня партизанської слави та 70-ї річниці партизанського руху в Україні у період Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років

ТІГІПКО
Сергій Леонідович

- Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики, голова Оргкомітету

ДРОЗДОВА
Лідія Миколаївна

- голова комісії з проведення реорганізації Мінпраці, перший заступник Міністра праці та соціальної політики, заступник голови Оргкомітету

МАСЛАКОВ
Володимир Олексійович

- Голова Державної служби з питань інвалідів та ветеранів, заступник голови Оргкомітету

АНДРЕСЮК
Борис Павлович

- директор департаменту соціальної та гуманітарної політики Міноборони

БОЯРИНЦЕВ
Олег Анатолійович

- перший заступник голови Сумської обласної ради (за згодою)

ГІНЗБУРГ
Ольга Петрівна

- Голова Укрдержархіву

ДАНИЛЕНКО
Володимир Андрійович

- народний депутат України (за згодою)

ДЕРКАЧ
Андрій Леонідович

- народний депутат України (за згодою)

ЖЕБРОВСЬКИЙ
Борис Михайлович

- заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту

КАЗАНСЬКИЙ
Юрій Станіславович

- начальник департаменту кадрового забезпечення МВС

КОНЬКОВ
Василь Олександрович

- голова Комісії у справах колишніх партизанів Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років при Верховній Раді України (за згодою)

КОРОСТ
Тетяна Михайлівна

- голова Котелевської райдержадміністрації (Полтавська область), Герой України

КРАВЧЕНКО
Дмитро Володимирович

- заступник Голови Держкомтелерадіо

ЛІСНИЧА
Вікторія Миколаївна

- заступник Міністра культури і туризму

ПЛОТНІКОВА
Оксана Миколаївна

- заступник Міністра інфраструктури

ПОПОВ
Олександр Павлович

- голова Київської міськдержадміністрації

РЕЄНТ
Олександр Петрович

- заступник директора Інституту історії України Національної академії наук

РИБАК
Сергій Олександрович

- заступник Міністра фінансів

СЕМЧУК
Григорій Михайлович

- заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства - керівник апарату

СІРОШТАН
Володимир Григорович

- перший заступник Голови Державної служби з питань інвалідів та ветеранів

СУШКЕВИЧ
Валерій Михайлович

- голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів (за згодою)

ТОЛСТАНОВ
Олександр Костянтинович

- заступник Міністра охорони здоров'я

ЦИБЕНКО
Петро Степанович

- голова ради Організації ветеранів України (за згодою)

ЧМИРЬ
Юрій Павлович

- голова Сумської облдержадміністрації

ЯЦЕНКІВСЬКИЙ
Володимир Володимирович

- директор департаменту зв'язків із закордонним українством та культурно-гуманітарного співробітництва МЗС

 

ПЛАН ЗАХОДІВ
з відзначення у 2011 році Дня партизанської слави та 70-ї річниці партизанського руху в Україні
у період Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років

1. Провести:

урочистості з відзначення Дня партизанської слави та 70-ї річниці партизанського руху в Україні у період Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років.

покладення квітів до могил уславлених організаторів і керівників партизанського руху в період Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років та пам'ятних знаків "Область партизанської слави".

ремонт пам'ятників, пам'ятних знаків, реконструкцію музеїв, благоустрій місць, пов'язаних з історією підпільно-партизанського руху.

реставрацію пам'ятників Ковпаку С. А. та Руднєву С. В. у м. Путивлі Сумської області;

капітальний ремонт меморіального комплексу "Спадщанський ліс" в Путивльському районі Сумської області;

ремонт дороги м. Путивль - "Спадщанський ліс" Сумської області.

показ художніх та документальних фільмів про підпільно-партизанський рух у період Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років.

тематичні уроки, лекції, вечори, святкові концерти у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах.

експозиції та виставки, присвячені 70-й річниці початку партизанського руху в Україні у період Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, у краєзнавчих, історичних музеях, бібліотеках, навчально-виховних закладах.

2. Упорядкувати пам'ятні знаки "Область партизанської слави" на кордонах Вінницької, Волинської, Житомирської, Київської, Одеської, Рівненської, Сумської та Чернігівської областей.

3. Організувати вручення під час проведення урочистих заходів колишнім партизанам і підпільникам державних нагород та відомчих відзнак.

4. Організувати:

висвітлення у засобах масової інформації заходів з відзначення 70-ї річниці початку партизанського руху в Україні у період Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, трансляцію тематичних теле- та радіопередач, публікацію документів і матеріалів, що стосуються безсмертного подвигу партизанів і підпільників Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, а також виступи у засобах масової інформації істориків, керівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та ветеранів з нагоди цієї події.

видання наукової, мемуарної та документальної літератури з історії підпільно-партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років.

5. Розглянути питання щодо повернення імені С. А. Ковпака Глухівському коледжу Сумського національного аграрного університету та імені П. М. Буйка Інституту педіатрії, акушерства та гінекології Національної академії медичних наук.

6. Забезпечити:

1) проведення урочистих зустрічей керівників органів виконавчої влади з ветеранами підпільно-партизанського руху, представниками громадських організацій та відвідування ветеранів-інвалідів за місцем їх проживання, у госпіталях, лікарнях, будинках-інтернатах, пансіонатах для ветеранів війни і праці.

2) несення почесної варти біля Вічного вогню та покладення вінків до могили Невідомого солдата у містах-героях Києві, Керчі, Одесі, Севастополі, м. Сімферополі та обласних центрах.

3) у місцях проведення заходів з відзначення Дня партизанської слави та 70-ї річниці початку партизанського руху в Україні у період Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років:

охорону громадського порядку та дотримання вимог з безпеки дорожнього руху.

медичне супроводження та належний санітарно-епідеміологічний нагляд.

____________

Опрос