Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выделении средств для ликвидации последствий чрезвычайной ситуации, возникшей 10 июля 2011 г. в Дубровицком районном территориальном центре социального обслуживания (предоставления социальных услуг)

КМ Украины
Распоряжение КМ от 11.07.2011 № 632-р
действует с 11.07.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11 липня 2011 р. N 632-р

Київ

Про виділення коштів для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла 10 липня 2011 р. у Дубровицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

1. Виділити Рівненській облдержадміністрації 7 млн. гривень для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла 10 липня 2011 р. у Дубровицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Рівненська область.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок резервного фонду державного бюджету.

2. Рівненській облдержадміністрації:

здійснити закупівлю товарів, робіт і послуг, необхідних для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла 10 липня 2011 р. у Дубровицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), за процедурою закупівлі в одного учасника;

подати до кінця 2011 року Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

Опрос