Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об участии Украины во Всемирной выставке "Експо-2015"

КМ Украины
Распоряжение КМ от 22.06.2011 № 574-р
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22 червня 2011 р. N 574-р

Київ

Про участь України у Всесвітній виставці "Експо-2015"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 12 березня 2012 року N 230
,
 розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 7 серпня 2013 року N 575-р

Розпорядження втратило чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
від 5 листопада 2014 року N 592)

1. Підтримати пропозицію Міністерства економічного розвитку і торгівлі щодо участі України у Всесвітній виставці "Експо-2015" (далі - Виставка), яка відбудеться з 1 травня по 31 жовтня 2015 р. у м. Мілані (Італійська Республіка).

2. Утворити Координаційний комітет з підготовки та забезпечення участі України у Виставці (далі - Координаційний комітет).

Очолює Координаційний комітет голова, який за посадою є Міністром економічного розвитку і торгівлі.

(абзац другий пункту 2 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2012 р. N 230)

До складу Координаційного комітету входять заступники Міністра економічного розвитку і торгівлі, Міністра культури, Міністра промислової політики, Міністра фінансів, Міністра закордонних справ, Міністра інфраструктури, Міністра аграрної політики та продовольства, Міністра енергетики та вугільної промисловості, Генерального директора Державного космічного агентства, представник Секретаріату Кабінету Міністрів України, перший віце-президент Національної академії наук, начальник відділу Міністерства економічного розвитку і торгівлі, а також можуть входити представники інших заінтересованих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій.

(абзац третій пункту 2 із змінами, внесеними згідно з
 розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.08.2013 р. N 575-р)

Голова Координаційного комітету затверджує його персональний склад та має право у разі потреби вносити до нього зміни.

3. Установити, що голова Координаційного комітету є Генеральним комісаром України на Виставці (далі - Генеральний комісар), який має трьох заступників.

4. Визначити Міністерство економічного розвитку і торгівлі головним органом з питань підготовки та забезпечення участі України у Виставці.

5. Міністерству економічного розвитку і торгівлі:

визначити розпорядника експозиції України на Виставці відповідно до Закону України "Про здійснення державних закупівель";

розробити і подати на затвердження Генерального комісара концепцію експозиції України на Виставці та тематико-експозиційний план з урахуванням пропозицій центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської і Севастопольської міських держадміністрацій щодо представлення на Виставці експонатів та інформаційно-рекламних матеріалів.

6. Генеральному комісарові:

затвердити концепцію експозиції України на Виставці та тематико-експозиційний план;

подати Організаційному комітетові Виставки заявку на виділення площі для розміщення експозиції України на Виставці та підписати з ним Угоду про участь України у Виставці.

7. Міністерству культури разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі розробити програму проведення на Виставці культурних заходів, зокрема дня України.

8. Міністерству закордонних справ надіслати до 1 жовтня 2011 р. Посольству Італійської Республіки в Україні вербальну ноту щодо намірів України взяти участь у Виставці.

9. Міністерству економічного розвитку і торгівлі та іншим заінтересованим центральним органам виконавчої влади передбачати під час формування проекту Державного бюджету України на відповідний рік кошти для підготовки та забезпечення участі України у Виставці.

10. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським держадміністраціям сприяти підготовці та забезпеченню участі України у Виставці.

  

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

  

Опрос