Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении полномочий на представительство интересов Кабинета Министров Украины по окончательному урегулированию коллективного трудового спора между Федерацией профессиональных союзов Украины и Кабинетом Министров Украины

КМ Украины
Распоряжение КМ от 27.04.2011 № 363-р
действует с 27.04.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27 квітня 2011 р. N 363-р

Київ

Про уповноваження на представництво інтересів Кабінету Міністрів України з остаточного врегулювання колективного трудового спору між Федерацією професійних спілок України та Кабінетом Міністрів України

З метою забезпечення результативного вирішення питань щодо представництва інтересів Кабінету Міністрів України у ході проведення консультаційних (узгоджувальних) зустрічей з остаточного врегулювання колективного трудового спору між Федерацією професійних спілок України та Кабінетом Міністрів України, зареєстрованого розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 2 березня 2009 р. N 049-р:

1. Надати Віце-прем'єр-міністру України - Міністру соціальної політики Тігіпку С. Л. повноваження щодо представництва інтересів Кабінету Міністрів України у ході проведення консультаційних (узгоджувальних) зустрічей з остаточного врегулювання колективного трудового спору між Федерацією професійних спілок України та Кабінетом Міністрів України з правом підписання угоди про його розв'язання.

2. Міністерству фінансів, Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству юстиції, Національній комісії регулювання електроенергетики та іншим центральним органам виконавчої влади визначати за зверненням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра соціальної політики Тігіпка С. Л. посадових осіб для представництва інтересів Кабінету Міністрів України під час проведення консультаційних (узгоджувальних) зустрічей.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 липня 2010 р. N 1352 "Про уповноваження на представництво інтересів Кабінету Міністрів України з остаточного врегулювання колективного трудового спору між Федерацією професійних спілок України та Кабінетом Міністрів України".

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 26

Опрос