Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О согласовании места расположения объекта

КМ Украины
Распоряжение КМ от 21.03.2011 № 220-р
действует с 21.03.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21 березня 2011 р. N 220-р

Київ

Про погодження місця розташування об'єкта

1. Погодити державному підприємству "Дирекція з будівництва об'єктів до ЄВРО-2012 у м. Львові" місце розташування зовнішніх інженерних мереж на земельних ділянках за межами населених пунктів на території Пустомитівського району Львівської області для реалізації проекту "Реконструкція існуючого пасажирського термінала та зовнішніх інженерних мереж державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Львів" в частині "Будівництво зовнішніх інженерних мереж" згідно з додатком.

Дозволити державному підприємству "Дирекція з будівництва об'єктів до ЄВРО-2012 у м. Львові" розробити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою.

2. Державному підприємству "Дирекція з будівництва об'єктів до ЄВРО-2012 у м. Львові" забезпечити в установленому законодавством порядку відшкодування втрат лісогосподарського виробництва та збитків, завданих державному підприємству "Львівське лісове господарство" внаслідок вилучення земельної ділянки.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ
за межами населених пунктів на території Пустомитівського району (Годовицько-Басівська сільська рада) Львівської області, на яких державному підприємству "Дирекція з будівництва об'єктів до ЄВРО-2012 у м. Львові" погоджується місце розташування об'єкта

Площа земельної ділянки (ліси), гектарів 

Умови надання 

З яких земель вилучається (надається) земельна ділянка 

Усього 1, 68 

  

  

у тому числі: 

  

  

0,0063 

у постійне користування із зміною цільового призначення 

землі лісогосподарського призначення, надані у постійне користування державному підприємству "Львівське лісове господарство" 

1,6737 

в оренду на два роки із зміною цільового призначення 

- " - 

____________

Опрос