Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выделении средств для предоставления гуманитарной помощи Японии и осуществления безотлагательной эвакуации граждан Украины с ее территории

КМ Украины
Распоряжение КМ от 17.03.2011 № 213-р
редакция действует с 06.07.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17 березня 2011 р. N 213-р

Київ

Про виділення коштів для надання гуманітарної допомоги Японії та здійснення невідкладної евакуації громадян України з її території

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 6 липня 2011 року N 644-р

На виконання Указу Президента України від 11 березня 2011 р. N 284 "Про надання гуманітарної допомоги Японії":

1. Виділити Міністерству надзвичайних ситуацій 19893834 гривень для надання гуманітарної допомоги Японії та здійснення невідкладної евакуації громадян України з її території (далі - евакуація), у тому числі для відшкодування витрат, пов'язаних із наданням гуманітарної допомоги та здійсненням евакуації.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

2. Міністерству надзвичайних ситуацій:

невідкладно здійснити надання гуманітарної допомоги та забезпечити здійснення евакуації;

узгодити з Міністерством фінансів та Міністерством економічного розвитку і торгівлі перелік витрат, пов'язаних з наданням гуманітарної допомоги та здійсненням евакуації;

узгодити з Міністерством економічного розвитку і торгівлі розміри витрат, пов'язаних з наданням гуманітарної допомоги та здійсненням евакуації, які підлягають відшкодуванню, та забезпечити їх відшкодування.

21. Дозволити Міністерству надзвичайних ситуацій передбачати у договорах про закупівлю товарів і послуг, пов'язаних із наданням гуманітарної допомоги Японії, попередню оплату в розмірі 100 відсотків їх вартості на строк не більш як один місяць.

(розпорядження доповнено пунктом 21 згідно з
 розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06.07.2011 р. N 644-р)

3. Міністерству закордонних справ і Міністерству надзвичайних ситуацій узгодити з відповідними органами Японії питання доставки і передачі вантажу гуманітарної допомоги та здійснення евакуації.

4. Державній митній службі забезпечити оперативне митне оформлення вантажу гуманітарної допомоги, а Адміністрації Державної прикордонної служби - першочергове здійснення контролю під час його перевезення через державний кордон.

5. Міністерству надзвичайних ситуацій подати до 1 серпня 2011 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів і Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

(пункт 5 із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
 Кабінету Міністрів України від 06.07.2011 р. N 644-р)

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 26

Опрос