Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распоряжение Кабинета Министров Украины от 31 января 2011 г. N 78

КМ Украины
Распоряжение КМ от 23.02.2011 № 149-р
действует с 23.02.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23 лютого 2011 р. N 149-р

Київ

Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2011 р. N 78

Внести зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2011 р. N 78 "Про виділення коштів для здійснення невідкладної евакуації громадян України з території Арабської Республіки Єгипет в Україну", виклавши його в такій редакції:

"Про виділення коштів для здійснення невідкладної евакуації громадян України

1. Виділити Міністерству надзвичайних ситуацій 10000,299 тис. гривень для здійснення невідкладної евакуації громадян України з Арабської Республіки Єгипет та Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії в Україну (далі - евакуація), в тому числі відшкодування витрат, пов'язаних із здійсненням евакуації.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

2. Міністерству надзвичайних ситуацій:

узгодити з Міністерством фінансів та Міністерством економічного розвитку і торгівлі перелік витрат, пов'язаних із здійсненням евакуації;

узгодити з Міністерством економічного розвитку і торгівлі розміри витрат, пов'язаних із здійсненням евакуації, які підлягають відшкодуванню, та забезпечити їх відшкодування.

3. Міністерству закордонних справ і Міністерству надзвичайних ситуацій узгодити питання здійснення евакуації з відповідними органами Арабської Республіки Єгипет та Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії.

4. Міністерству надзвичайних ситуацій подати до 31 травня 2011 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.".

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

Опрос