Идет загрузка документа (58 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава наблюдательных советов национальных заповедников

КМ Украины
Распоряжение КМ от 16.02.2011 № 123-р
редакция действует с 21.03.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16 лютого 2011 р. N 123-р

Київ

Про затвердження складу наглядових рад національних заповідників

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 31 серпня 2011 року N 891-р
,
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 20 лютого 2012 року N 109
,
 розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 21 березня 2012 року N 164-р

Затвердити склад наглядових рад національних заповідників згідно з додатками 1 - 16.

(розпорядження із змінами, внесеними згідно з
 розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31.08.2011 р. N 891-р
,
 постановою Кабінету Міністрів
 України від 20.02.2012 р. N 109
,
 розпорядженням Кабінету Міністрів
 України від 21.03.2012 р. N 164-р)

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

СКЛАД
наглядової ради Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника

КУЛИНЯК
Михайло Андрійович 

- Міністр культури, голова ради 

НОВОХАТЬКО
Леонід Михайлович 

- заступник голови Київської міськдержадміністрації, заступник голови ради  

АВКСЕНТЬЄВ
Юрій Анатолійович 

- заступник Міністра Кабінету Міністрів України 

єпископ АНТОНІЙ (Панич) 

- ректор Київської духовної академії і семінарії Української православної церкви (за згодою) 

ДЕРКАЧ
Андрій Леонідович 

- народний депутат України (за згодою) 

ЗУБАНОВ
Володимир Олександрович 

- голова підкомітету з питань книговидання та книгорозповсюдження Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності (за згодою) 

КІНАХ
Анатолій Кирилович 

- голова підкомітету з питань оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони (за згодою) 

архієпископ ПАВЕЛ (Лебідь) 

- намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (за згодою) 

ПРИБЄГА
Леонід Володимирович 

- проректор з наукової роботи Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури  

СЕРАФІМА
(Шевчик) 

- ігуменя Одеського Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря (за згодою) 

СЕРДЮК
Олена Михайлівна 

- директор Науково-дослідного інституту пам'яткоохоронних досліджень  

ТОЛОЧКО
Петро Петрович 

- директор Інституту археології Національної академії наук  

ТРОНЬКО
Петро Тимофійович 

- голова правління Всеукраїнської спілки краєзнавців (за згодою) 

 

СКЛАД
наглядової ради Національного історико-культурного заповідника "Чигирин"

ТУЛУБ
Сергій Борисович 

- голова Черкаської облдержадміністрації, голова ради 

СУХОВИЙ
Микола Олександрович 

- начальник служби охорони культурної спадщини Черкаської облдержадміністрації, заступник голови ради 

ДРАЧ
Іван Федорович 

- голова Товариства зв'язків з українцями за межами України "Україна - Світ" (за згодою) 

ІВАКІН
Гліб Юрійович 

- заступник директора Інституту археології Національної академії наук 

КАЛАШНІКОВ
Володимир Миколайович 

- голова Чигиринської райдержадміністрації 

СМОЛІЙ
Валерій Андрійович 

- директор Інституту історії України Національної академії наук  

ШЕВЧЕНКО
Євген Ігорович 

- голова Національної спілки майстрів народного мистецтва України (за згодою) 

 

СКЛАД
наглядової ради Національного заповідника "Херсонес Таврійський"

ТУР
Сергій Олександрович 

- голова Республіканського комітету Автономної Республіки Крим з охорони культурної спадщини, голова ради 

ЗЄНІНА
Тетяна Вікторівна 

- начальник управління культури і туризму Севастопольської міськдержадміністрації, заступник голови ради 

АЙБАБІН
Олександр Ілліч 

- директор Кримського відділення Інституту сходознавства імені А. Кримського Національної академії наук  

БАГРОВ
Микола Васильович 

- ректор Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського 

БЕРНАЦЬКИЙ
Анжей 

- директор міжнародної археологічної експедиції Університету імені Адама Міцкевича (за згодою)  

ВАСИЛЕНКО
Олена Миколаївна 

- директор Севастопольської філії публічного акціонерного товариства комерційний банк "Приватбанк" (за згодою) 

ЕНЦО
Даміані 

- експерт ЄС з розвитку малого та середнього підприємництва, координатор програм делегацій ЄС в Україні (за згодою) 

КАРТЕР
Джозеф Колєман 

- директор Інституту класичної археології Техаського університету в м. Остіні (США) (за згодою) 

МІЛЛЕР
Уільям Грін

- Надзвичайний і Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки в Україні у 1993 - 1998 роках, досліджуване Міжнародного наукового центру імені Вудро Вільсона (за згодою)

СЕРДЮК
Олена Михайлівна 

- директор Науково-дослідного інституту пам'яткоохоронних досліджень 

ТОЛОЧКО
Петро Петрович 

- директор Інституту археології Національної академії наук  

ШЕВЧУК
Ігор Андрійович 

- директор Севастопольської філії Саратовського державного соціально-економічного університету (за згодою) 

ЮРЛОВ
Михайло Миколайович 

- директор громадської організації "Фонд "Севастополь" (за згодою) 

ЯВТУШЕНКО
Іван Григорович 

- заступник генерального директора Національного музею історії України 

ЯЦУБА
Володимир Григорович

- голова Севастопольської міськдержадміністрації

(додаток 3 із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
 Кабінету Міністрів України від 31.08.2011 р. N 891-р)

 

СКЛАД
наглядової ради Національного заповідника "Ольвія"

КРУГЛОВ
Микола Петрович 

- голова Миколаївської облдержадміністрації, голова ради 

КРАПІВІНА
Валентина Володимирівна 

- старший науковий співробітник Інституту археології Національної академії наук, заступник голови ради 

АНДРОНАТІ
Сергій Андрійович 

- голова Південного наукового центру Національної академії наук  

БУДАК
Валерій Дмитрович 

- ректор Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського 

КІНАХ
Анатолій Кирилович 

- голова підкомітету з питань оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони (за згодою) 

КРИЖИЦЬКИЙ
Сергій Дмитрович 

- завідуючий відділом Інституту археології Національної академії наук 

ОНИЩЕНКО
Олексій Семенович 

- академік-секретар відділення історії, філософії та права Національної академії наук 

ПІКУЛИК
Василь Серафимович 

- генеральний директор будівельної компанії ТОВ "Гарант-житло" (за згодою) 

РОСИНЕЦЬ
Олександр Федорович 

- голова Очаківської районної ради (за згодою) 

РОСЛЯКОВ
Сергій Миколайович 

- директор Миколаївського обласного художнього музею імені В. В. Верещагіна (за згодою) 

 

СКЛАД
наглядової ради Національного історико-культурного заповідника "Гетьманська столиця"

ТКАНКО
Віктор Миколайович 

- заступник голови Чернігівської облдержадміністрації, голова ради  

КОВАЛЕНКО
Олександр Борисович 

- директор Інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка, заступник голови ради  

ВОЗНИЦЬКИЙ
Борис Григорович 

- директор Львівської національної галереї мистецтв 

НЕДЯК
Володимир Володимирович 

- директор приватного історико-етнографічного музею "Козацькі землі України" (за згодою) 

 

СКЛАД
наглядової ради Національного заповідника "Батьківщина Тараса Шевченка"

ТУЛУБ
Сергій Борисович 

- голова Черкаської облдержадміністрації, голова ради 

СУХОВИЙ
Микола Олександрович 

- начальник служби охорони культурної спадщини Черкаської облдержадміністрації, заступник голови ради 

ІВАХНЕНКО
Олександр Іванович 

- член-кореспондент Національної академії мистецтв  

КАРАКАЙ
Юрій Васильович 

- заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності (за згодою) 

ОЛІЙНИК
Борис Ілліч 

- голова Українського фонду культури (за згодою) 

ПАРХОМЕНКО
Микола Трохимович  

- перший заступник голови Українського товариства охорони пам'яток історії та культури (за згодою)  

ПАТИКА
Володимир Пилипович 

- академік Національної академії аграрних наук  

СКОРИК
Лариса Павлівна 

- професор кафедри архітектурного проектування Національного академії образотворчого мистецтва і архітектури 

ТРОНЬКО
Петро Тимофійович 

- голова правління Всеукраїнської спілки краєзнавців (за згодою) 

ЧЕРНЯК
Валерій Петрович 

- голова Черкаської обласної ради (за згодою) 

ЯКУТОВИЧ
Сергій Григорович 

- член-кореспондент Національної академії мистецтв  

 

СКЛАД
наглядової ради Національного історико-меморіального заповідника "Поле Берестецької битви"

БЕРТАШ
Василь Михайлович  

- голова Рівненської облдержадміністрації, голова ради 

СТАНКЕВИЧ
Віталій Геннадійович 

- голова Радивилівської райдержадміністрації, заступник голови ради 

ЖИВ'ЮК
Андрій Анатолійович 

- завідуючий кафедрою історії України Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука (за згодою) 

КАЛІТИНСЬКИЙ
Юрій Миколайович 

- заступник начальника відділу охорони культурної спадщини і туризму управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації 

КАРАЧАНСЬКИЙ
Олександр Григорович 

- заступник начальника Головного управління - начальник управління містобудування та архітектури Головного управління з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації  

ОЛЕШКО
Петро Степанович 

- доцент кафедри гуманітарних дисциплін Луцького інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" (за згодою) 

СУЛКОВСЬКИЙ
Павло Гнатович 

- народний депутат України (за згодою) 

 

СКЛАД
наглядової ради Шевченківського національного заповідника

ТУЛУБ
Сергій Борисович 

- голова Черкаської облдержадміністрації, голова ради 

СУХОВИЙ
Микола Олександрович 

- начальник служби охорони культурної спадщини Черкаської облдержадміністрації, заступник голови ради 

ДМИТРЕНКО
Василь Іванович 

- начальник управління містобудування та архітектури Черкаської облдержадміністрації 

ІВАХНЕНКО
Олександр Іванович 

- член-кореспондент Національної академії мистецтв  

ОЛІЙНИК
Борис Ілліч 

- голова Українського фонду культури (за згодою) 

ПАРХОМЕНКО
Микола Трохимович  

- перший заступник голови Українського товариства охорони пам'яток історії та культури (за згодою)  

ПОЛІЩУК
Володимир Трохимович 

- завідувач кафедри української літератури і компаративістики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького  

СКОРИК
Лариса Павлівна 

- професор кафедри архітектурного проектування Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури 

ТРОНЬКО
Петро Тимофійович  

- голова правління Всеукраїнської спілки краєзнавців (за згодою)  

ЧЕБИКІН
Андрій Володимирович 

- президент Національної академії мистецтв, ректор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури  

 

СКЛАД
наглядової ради Національного історико-культурного заповідника "Качанівка"

ТКАНКО
Віктор Миколайович 

- заступник голови Чернігівської облдержадміністрації, голова ради  

МОЙСІЄНКО
Сергій Михайлович 

- начальник Головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Чернігівської облдержадміністрації, заступник голови ради 

ЛАЄВСЬКИЙ
Сергій Лазарович 

- директор Чернігівського обласного історичного музею імені В. В. Тарновського (за згодою)  

ПАРХОМЕНКО
Микола Трохимович 

- перший заступник голови Українського товариства охорони пам'яток історії та культури (за згодою) 

СТОЯН
Олександр Миколайович 

- голова підкомітету з питань соціального захисту та соціальних гарантій, рівня життя і повернення заощаджень населенню Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці  

ТОМЕНКО
Микола Володимирович 

- заступник Голови Верховної Ради України (за згодою) 

ХАЙН-ТАРНОВСЬКА
Тетяна Анатоліївна 

- президент Міжнародного фонду "Друзі Качанівки" (за згодою) 

 

СКЛАД
наглядової ради Національного заповідника "Давній Галич"

КУЛИНЯК
Михайло Андрійович 

- Міністр культури, голова ради 

ФЕДОРАК
Володимир Васильович 

- начальник управління культури Івано-Франківської облдержадміністрації, заступник голови ради 

БАРАН
Володимир Данилович 

- головний науковий співробітник Інституту археології Національної академії наук 

БЕВЗ
Микола Валентинович 

- завідуючий кафедрою реставрації та реконструкції архітектурних комплексів Національного університету "Львівська політехніка" 

ГОЛОВКО
Олександр Борисович 

- головний консультант Апарату Верховної Ради України (за згодою) 

КИЯК
Святослав Романович 

- завідувач кафедри релігієзнавства і теології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника  

КОЗАК
Діонізій Никодимович 

- заступник директора Інституту археології Національної академії наук  

СЕРДЮК
Олена Михайлівна 

- директор Науково-дослідного інституту пам'яткоохоронних досліджень 

 

СКЛАД
наглядової ради Національного історико-етнографічного заповідника "Переяслав"

ПРИСЯЖНЮК
Анатолій Йосипович 

- голова Київської облдержадміністрації, голова ради 

ОСИПЕНКО
Ігор Іванович 

- начальник управління культури і туризму Київської облдержадміністрації, заступник голови ради 

В'ЯЛЕЦЬ
Адріана Федосіївна 

- генеральний директор Національного музею українського народного декоративного мистецтва 

МІНЖУЛІН
Олександр Іванович 

- виконуючий обов'язки професора кафедри техніки і реставрації творів мистецтв Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури 

єпископ ОЛЕКСАНДР (Драбинко) 

- вікарій Київської митрополії, секретар Предстоятеля Української православної церкви (за згодою) 

ПОЛОЧАНІНОВ
Володимир Геннадійович 

- депутат Київської обласної ради (за згодою) 

ПРИБЄГА
Леонід Володимирович 

- проректор з наукової роботи Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури 

РОМАНЧИШИН
Василь Григорович 

- директор Київського обласного училища культури і мистецтва (за згодою) 

СЕРДЮК
Олена Михайлівна 

- директор Науково-дослідного інституту пам'яткоохоронних досліджень 

ТАБАЧНІК
Яків Піневич 

- голова підкомітету з питань контролю, координації, інформаційно-аналітичного та науково-дослідного забезпечення боротьби з організованою злочинністю і корупцією Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією (за згодою) 

ЯВТУШЕНКО
Іван Григорович 

- заступник генерального директора Національного музею історії України 

 

СКЛАД
наглядової ради Національного історико-археологічного заповідника "Кам'яна Могила"

СЛАУТА
Віктор Андрійович  

- радник Президента України, голова ради 

ЯРМОЩУК
Микола Анатолійович 

- заступник голови Запорізької облдержадміністрації, заступник голови ради 

БАША
Олександр Миколайович 

- заступник голови Мелітопольської райдержадміністрації 

БОБРОВСЬКИЙ
Тимур Анатолійович 

- заступник директора Науково-дослідного інституту пам'яткоохоронних досліджень  

ІВАНОВА
Наталя Анатоліївна 

- завідуюча відділом культури Мелітопольської міської ради (за згодою)  

КОЗИРЕВ
Валерій Кирилович 

- голова Запорізької обласної організації Українського товариства охорони пам'яток історії та культури (за згодою)  

КОНАРЕВА
Ірина Едуардівна 

- начальник управління культури і туризму Запорізької облдержадміністрації 

МАТВІЄНКО
Павло Дмитрович 

- голова Запорізької обласної ради (за згодою) 

ОТРОЩЕНКО
Віталій Васильович 

- завідуючий відділом Інституту археології Національної академії наук  

ТОЩЕВ
Геннадій Миколайович 

- завідуючий навчально-науковою лабораторією археологічних досліджень Запорізького національного університету  

ШАПОВАЛОВ
Георгій Іванович 

- директор Запорізького обласного краєзнавчого музею (за згодою) 

 

СКЛАД
наглядової ради Національного заповідника "Хортиця"

СЛАУТА
Віктор Андрійович  

- радник Президента України, голова ради 

ЯРМОЩУК
Микола Анатолійович 

- заступник голови Запорізької облдержадміністрації, заступник голови ради 

БОГУСЛАЄВ
Вячеслав Олександрович 

- заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони (за згодою) 

КАПІШИНСЬКИЙ
Юрій Олександрович 

- перший віце-президент громадської організації "Запорізькі обереги" (за згодою) 

КОЗИРЕВ
Валерій Кирилович 

- голова Запорізької обласної організації Українського товариства охорони пам'яток історії та культури (за згодою) 

КОНАРЕВА
Ірина Едуардівна 

- начальник управління культури і туризму Запорізької облдержадміністрації  

МАТВІЄНКО
Павло Дмитрович 

- голова Запорізької обласної ради (за згодою) 

НЕФЬОДОВ
Валерій В'ячеславович 

- директор державного підприємства "Південьгідроархеологія" 

ПЕРВОМАЙСЬКА
Ярослава Віталіївна 

- директор громадсько-політичного об'єднання "Нова епоха" (за згодою) 

ПРИТУЛА
Олександр Леонтійович 

- керівник всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнська федерація "Спас" (за згодою) 

РАБЦУН
Олександр Іванович 

- заступник голови правління ВАТ "Запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь" (за згодою) 

ТОЛОЧКО
Петро Петрович 

- директор Інституту археології Національної академії наук  

ТРОНЬКО
Петро Тимофійович 

- голова правління Всеукраїнської спілки краєзнавців (за згодою) 

ШАПОВАЛОВ
Георгій Іванович 

- директор Запорізького обласного краєзнавчого музею (за згодою) 

 

СКЛАД
наглядової ради Національного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили"

ШАПОВАЛ
Юрій Іванович

- завідувач відділу етнополітології Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса Національної академії наук, голова ради

КОХАН
Тимофій Григорович

- заступник Міністра культури, заступник голови ради

БЕНКЕНДОРФ
Єгор Андрійович

- генеральний директор Національної телекомпанії

БРУСИЛО
Валентина Іванівна

- начальник відділу Управління освіти, науки, культури та засобів масової інформації департаменту фінансів соціальної сфери Мінфіну

ВІЛЬДМАН
Ігор Лазарович

- заступник Міністра екології та природних ресурсів

ДІХТЯР
Яків Якович

- перший заступник начальника Головного управління охорони культурної спадщини Київської міськдержадміністрації

ІГНАТЕНКО
Олександр Павлович

- директор департаменту благоустрою, комунального обслуговування та міського електротранспорту Мінжитлокомунгоспу

КОКІН
Сергій Анатолійович

- заступник начальника галузевого державного архіву СБУ

МУЗИЧУК
Ольга Володимирівна

- заступник Голови Укрдержархіву

ОВСІЄНКО
Василь Васильович

- координатор Харківської правозахисної групи (за згодою)

ПОДАШЕВСЬКА
Тетяна Леонтіївна

- заступник голови Київської облдержадміністрації

СЕРГЄЄВ
Сергій Володимирович

- начальник режимно-секретного управління МВС

СОЛДАТЕНКО
Валерій Федорович

- директор Українського інституту національної пам'яті

УДОД
Олександр Андрійович

- директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту

УСТЕНКО-ГАЙДАЙ
Галина Феодосіївна

- головний редактор головної редакції публіцистичних і художніх програм творчо-виробничого об'єднання телепрограм Київської державної регіональної телерадіокомпанії

ХОНДА
Марина Петрівна

- начальник Головного управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Київської міськдержадміністрації

ЧАЙКОВСЬКИЙ
Анатолій Степанович

- заступник директора Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії

ШУМСЬКИЙ
Анатолій Георгійович

- начальник Головного управління Держкомзему у м. Києві

ЮЩЕНКО
Віктор Андрійович

- Президент України 2005 - 2010 років (за згодою)

ЯЦЕНКІВСЬКИЙ
Володимир Володимирович

- директор департаменту зв'язків із закордонним українством та культурно-гуманітарного співробітництва МЗС

(розпорядження доповнено додатком 14 згідно з
 розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31.08.2011 р. N 891-р)

 

СКЛАД
наглядової ради Національного заповідника "Софія Київська"

ТОЛОЧКО
Петро Петрович

- директор Інституту археології Національної академії наук, голова ради (за згодою)

ВІНГРАНОВСЬКИЙ
Андрій Миколайович

- директор департаменту культурної спадщини та культурних цінностей Мінкультури, заступник голови ради

БОГУЦЬКИЙ
Юрій Петрович

- перший заступник Міністра культури

ГАНЗЕНКО
Лариса Георгіївна

- старший науковий співробітник Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М. Т. Рильського Національної академії наук (за згодою)

ДЕМЧЕНКО
Руслан Михайлович

- перший заступник Міністра закордонних справ

ДОРОФІЄНКО
Інна Пантеліївна

- головний художник - реставратор корпорації "Укрреставрація" (за згодою)

ЗІМІН
Сергій Георгійович

- голова Шевченківської районної в м. Києві держадміністрації

ІВАКІН
Гліб Юрійович

- заступник директора Інституту археології Національної академії наук (за згодою)

ІСАЄНКО
Дмитро Валерійович

- заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

КОЗАК
Назар Богданович

- доцент Львівського національного університету імені Івана Франка (за згодою)

МІЛЯЄВА
Людмила Семенівна

- професор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (за згодою)

НОВОХАТЬКО
Леонід Михайлович

- заступник голови Київської міськдержадміністрації

ПАНЬКО
Олексій Миколайович

- заступник керівника Державного управління справами (за згодою)

СКОРИК
Лариса Павлівна

- професор кафедри архітектурного проектування Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (за згодою)

(розпорядження доповнено додатком 15 згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2012 р. N 109)

 

СКЛАД
наглядової ради Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр"

БОГАТИРЬОВА
Раїса Василівна

- Віце-прем'єр-міністр України - Міністр охорони здоров'я, голова ради

БОГУЦЬКИЙ
Юрій Петрович

- перший заступник Міністра культури, заступник голови ради

ГУСАК
Андрій Іванович

- заступник директора департаменту культурної спадщини та культурних цінностей - начальник управління музейної справи та нормативно-методичного забезпечення переміщення культурних цінностей Мінкультури

ІВАКІН
Гліб Юрійович

- заступник директора Інституту археології Національної академії наук (за згодою)

ЛЕВІТАС
Ілля Михайлович

- президент Ради національних товариств України (за згодою)

НОВОХАТЬКО
Леонід Михайлович

- заступник голови Київської міськдержадміністрації

СКОРИК
Лариса Павлівна

- професор кафедри архітектурного проектування Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (за згодою)

СМОЛІЙ
Валерій Андрійович

- директор Інституту історії України Національної академії наук (за згодою)

ЯЦЕНКІВСЬКИЙ
Володимир Володимирович

- директор департаменту зв'язків із закордонним українством та культурно-гуманітарного співробітництва МЗС.

(розпорядження доповнено додатком 16 згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2012 р. N 164-р)

____________

Опрос