Идет загрузка документа (30 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О назначении стипендии Кабинета Министров Украины выдающимся спортсменам, тренерам и деятелям физической культуры и спорта

КМ Украины
Распоряжение КМ от 19.01.2011 № 30-р
действует с 19.01.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19 січня 2011 р. N 30-р

Київ

Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України видатним спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту

Призначити стипендії Кабінету Міністрів України видатним спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту строком на один рік згідно з додатком.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 28

СПИСОК
видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту, яким призначена стипендія Кабінету Міністрів України

АЛФЬОРОВА
Ганна Юріївна 

- тренер-лікар штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів, м. Дніпропетровськ 

АНТОНОВ
Сергій Васильович 

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України, старший тренер збірної команди України із стрільби з лука, м. Львів 

БАКЛАНОВА
Тетяна Германівна 

- заслужений майстер спорту України, багаторазова чемпіонка світу та Європи з шахів серед інвалідів з вадами слуху,
м. Маріуполь Донецької області 

БАХТУРІН
Геннадій Тимофійович 

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України з біатлону, м. Київ 

БІДНЯК
Іван Олександрович 

- майстер спорту України, срібний призер чемпіонату Європи з кульової стрільби, м. Марганець Дніпропетровської області 

БОРОТА
Віктор Степанович 

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер СРСР та України з вільної боротьби, м. Донецьк 

БУРАКОВ
Георгій Анатолійович 

- заслужений тренер СРСР та України з вільної боротьби, м. Київ 

БУРМІСТРОВА
Катерина Володимирівна 

- заслужений майстер спорту України, багаторазова переможниця і призерка чемпіонатів світу та Європи з вільної боротьби, м. Суми 

ВАРЗАР
Юлія Вікторівна 

- старший тренер штатної збірної команди України з кульової стрільби, м. Одеса 

ВАСІН
Сергій Анатолійович 

- заслужений майстер спорту України, заслужений тренер України, чемпіон світу з шахів серед спортсменів з вадами зору, м. Київ 

ВАСИЛЕНКО
Ганна Вікторівна 

- майстер спорту міжнародного класу, бронзова призерка чемпіонату світу з вільної боротьби, с. Білосарайська Коса Донецької області 

ВІНИЧЕНКО
Марія Василівна 

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, начальник Київського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт", м. Київ 

ВОРОБЙОВ
Олександр Сергійович 

- заслужений майстер спорту України, бронзовий призер XXIX літніх Олімпійських ігор, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів світу та Європи із спортивної гімнастики, м. Луганськ 

ВОРОТНИКОВА
Ольга Віталіївна 

- заслужений економіст України, начальник відділу Національного комітету спорту інвалідів України, м. Київ 

ГАЛЬЦОВ
Віталій Валентинович 

- начальник відділу капітального будівництва Національного центру паралімпійської і дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів, м. Євпаторія (Автономна Республіка Крим) 

ГЛАЗКО
Галина Олексіївна 

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України, старший тренер штатної збірної команди України з лижних перегонів, м. Київ 

ГОРІН
Олександр Миколайович 

- заслужений тренер України, тренер бронзового призера XXIX літніх Олімпійських ігор із спортивної гімнастики Олександра Воробйова, м. Луганськ 

ГОРОДЕЦЬКИЙ
Даноїл Володимирович 

- заслужений тренер України, ветеран фізкультурно-спортивного руху в Україні, м. Київ 

ГРИБАЛЬСЬКИЙ
Ярослав Володимирович 

- член виконавчого комітету Української федерації спорту інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату, м. Львів 

ГРИГОР'ЄВ
Ігор Михайлович 

- заслужений майстер спорту СРСР із шорт-треку, м. Київ 

ГУЦ
Олена Христофорівна 

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, майстер спорту СРСР із спортивної гімнастики, м. Київ 

ДАНЬКО
Тарас Григорович 

- заслужений майстер спорту України, бронзовий призер XXIX літніх Олімпійських ігор та чемпіонату світу з вільної боротьби, м. Київ 

ДЕРИЗЕМЛЯ
Андрій Васильович 

- заслужений майстер спорту України, учасник
XXI зимових Олімпійських ігор, бронзовий призер чемпіонату світу з біатлону, м. Чернігів 

ДОВГАЛЬ
Юлія Віталіївна 

- заслужений майстер спорту України, багаторазова призерка чемпіонатів Європи з важкої атлетики, с. Нова Долина Одеської області 

ДОРОХОВА
Тетяна Миколаївна 

- заслужений майстер спорту України, багаторазова чемпіонка світу та Європи із стрільби з лука, м. Чернівці 

ДОСАЄВ
Фарід Абдулович 

- майстер спорту СРСР, учасник XVIII літніх Олімпійських ігор, переможець Спартакіади народів СРСР з плавання, м. Київ 

ДУБРОВА
Сергій Вікторович 

- заслужений тренер України, головний тренер збірної команди України з дзюдо, м. Київ 

ЖИЛЬЦОВА
Любов Василівна 

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, президент Спортивної федерації незрячих України, багаторазова чемпіонка світу з шахів, м. Київ 

ЖУКОВСЬКА
Тетяна Костянтинівна 

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, член виконкому Української спортивної федерації інвалідів з вадами розумового і фізичного розвитку, м. Миколаїв 

ЗАЙЦЕВА
Олена Андріївна 

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, президент Української федерації спорту інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату, м. Дніпропетровськ 

ЗАСЕНКО
Юрій Миколайович 

- заслужений працівник охорони здоров'я України, тренер-масажист штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів, м. Київ 

ЗУЄВ
Юрій Євгенович 

- заслужений тренер України, багаторазовий чемпіон та призер СРСР, тренер штатної збірної команди України з шахів серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху, м. Київ 

ІГНАТЕНКО
Віталій Валеріанович 

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, перший заступник голови Ради ветеранів фізичної культури і спорту України, м. Київ 

КАЛІНІНА
Нонна Львівна 

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер УРСР, тренер штатної збірної команди України з кульової стрільби серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху, м. Київ 

КАЛЬНИШ
Наталія Олегівна 

- заслужений майстер спорту України, багаторазова переможниця та призерка чемпіонатів світу та Європи з кульової стрільби, м. Дніпропетровськ 

КАМАЧ
Олександр Петрович 

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України з греко-римської боротьби, м. Київ 

КАСПАРОВ
Олександр Аванесович 

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України, головний тренер штатної збірної команди України з настільного тенісу серед спортсменів-інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату, м. Миколаїв 

КВЯТКОВСЬКА
Мар'яна Василівна 

- майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка Європи з вільної боротьби, м. Коломия Івано-Франківської області 

КЛЄВЦОВА
Ганна Володимирівна 

- старший тренер з науково-методичного забезпечення збірної команди України з кульової стрільби, м. Київ 

КОВАЛЬ
Вікторія Олександрівна 

- майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка Європи, срібна призерка Кубка світу із стрільби з лука, м. Харків 

КОГУТ
Михайло Антонович 

- заслужений тренер СРСР та України, тренер чемпіонів XXV літніх Олімпійських ігор з фехтування Геннадія Погосова та Вадима Гутцайта, м. Київ 

КОЗІНА
Нонна Василівна 

- майстер спорту міжнародного класу, багаторазова чемпіонка та рекордсменка світу та Європи із стрільби з лука, м. Київ 

КОНКІН
Олександр Якович 

- багаторазовий рекордсмен СРСР та України, майстер спорту з важкої атлетики, ветеран фізкультурно-спортивного руху, м. Київ 

КОНОВАЛОВА
Генріетта Олександрівна 

- почесний майстер спорту СРСР, багаторазова переможниця та призерка чемпіонатів СРСР з багатоборства, учасниця XVI літніх Олімпійських ігор, м. Київ 

КОРНЕВА
Олена Миколаївна 

- начальник штатної збірної команди України з академічного веслування, м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської області 

КОСТЕВИЧ
Олена Дмитрівна 

- заслужений майстер спорту України, чемпіонка XXVIII літніх Олімпійських ігор та світу з кульової стрільби, м. Київ 

КУКСА
Анатолій Павлович 

- заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з кульової стрільби, м. Львів 

КУЛАКОВ
Іван Петрович 

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, генеральний секретар Спортивної федерації глухих України, м. Київ 

КУЧІНОВ
Юрій Павлович 

- заслужений тренер України, тренер срібного призера XXVIII літніх Олімпійських ігор з важкої атлетики Ігоря Разорьонова, с. Нова Долина Одеської області 

ЛАЗАРЕВА
Тетяна Вікторівна 

- заслужений майстер спорту України, срібна призерка світу та чемпіонка Європи з вільної боротьби, м. Донецьк 

ЛАЗОРЕНКО
Сергій Анатолійович 

- заслужений тренер України, тренер бронзової призерки чемпіонату світу та чемпіонки Європи з вільної боротьби Світлани Саєнко та срібної призерки чемпіонату Європи Катерини Бурмістрової,
с. Сад Сумської області 

ЛИХАЧОВА
Валентина Михайлівна 

- заступник директора представництва Національного комітету спорту інвалідів України в м. Євпаторії, Автономна Республіка Крим 

ЛИСЕНКО
Алла Іллівна 

- заслужений лікар України, лікар Державної школи вищої спортивної майстерності, м. Київ 

ЛІГАЧОВ
Євген Миколайович 

- тренер-масажист штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів, м. Слов'янськ Донецької області 

ЛІЩИНСЬКИЙ
Віталій Володимирович 

- майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Кубка світу та бронзовий призер чемпіонату Європи з греко-римської боротьби, м. Миколаїв 

МАЙЗЛІН
Ісак Юхимович 

- заслужений тренер СРСР та УРСР, тренер чемпіонок XXI та XXV літніх Олімпійських ігор світу та Європи з баскетболу
Раїси Курв'якової і Олени Жирко, м. Дніпропетровськ 

МАКСИМОВА
Олена Миколаївна 

- заслужений лікар України, тренер-лікар штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів, м. Дніпропетровськ 

МАРЕНИЧ
Валентина Олександрівна 

- заслужений тренер України, тренер багаторазових чемпіонів світу із скелелазіння Олени Репко, Володимира Захарова і Ольги Захарової, м. Харків 

МАРЧЕНКО
Сергій Олександрович 

- заслужений тренер України, тренер штатної збірної команди України із спортивних танців на візках серед спортсменів-інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату, м. Київ 

МИФТАХУТДІНОВА
Діна Артурівна 

- заслужений майстер спорту України, тренер чемпіонки світу та Європи з академічного веслування Анастасії Кожевникової,
м. Дніпропетровськ 

МІЛЬЧЕВ
Микола Миколайович 

- заслужений майстер спорту України, чемпіон XXVII літніх Олімпійських ігор, чемпіон та призер етапів Кубка світу із стендової стрільби, м. Одеса 

МОВЧАН
Людмила Михайлівна 

- заслужений журналіст України, головний редактор "Спортивної газети", спеціальний кореспондент на літніх та зимових Олімпійських іграх в Атланті, Афінах, Турині і Пекіні, м. Київ 

МОВЧАН
Раїса Петрівна 

- заслужений тренер України, тренер срібної призерки світу з тхеквондо Юлії Подолян, м. Вишневе Київської області 

НАЛЕЙКІН
Віктор Сергійович 

- заслужений майстер спорту України, заслужений тренер України з пауерліфтингу, м. Київ 

НАУМОВ
Валентин Васильович 

- старший тренер штатної збірної команди України з баскетболу на візках серед спортсменів-інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату, м. Донецьк 

НІКУЛІН
Валерій Миколайович 

- заслужений тренер України, тренер срібного призера чемпіонату Європи з важкої атлетики Олексія Торохтія, м. Харків 

ОНИЩЕНКО
Олександр Андрійович 

- начальник відділу міжнародних зв'язків Національного комітету спорту інвалідів України, м. Київ 

ОНІПЧЕНКО
Сергій Васильович 

- майстер спорту міжнародного класу з мотокросу, м. Київ 

ОМЕЛЬЧУК
Олег Петрович 

- майстер спорту міжнародного класу, переможець та призер міжнародних змагань з кульової стрільби, м. Рівне 

ПАПУШ
Петро Петрович 

- заслужений тренер СРСР та України, тренер дворазового чемпіона світу з вільної боротьби Михайла Харачури, м. Маріуполь Донецької області 

ПЕРЕЛОМОВА
Ольга Миколаївна 

- заслужений тренер України, тренер бронзового призера XXIX літніх Олімпійських ігор із спортивної гімнастики Олександра Воробйова, бронзової призерки чемпіонату Європи Наталії Кононенко та срібного призера перших літніх Юнацьких Олімпійських ігор Олега Степка, м. Київ 

ПЕТРОСЮК
Андрій Миколайович 

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, державний тренер штатної збірної команди України з кульової стрільби, м. Київ 

ПІНЧУК
Михайло Григорович 

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України із стрільби з лука, м. Київ 

ПОХОДЕНКО
Володимир Іванович 

- заслужений тренер України, державний тренер збірної команди України з дзюдо, м. Київ 

ПРИЙМАК
Тетяна Петрівна 

- почесний працівник фізичної культури і спорту України, відмінник народної освіти України, суддя національної категорії із спортивної гімнастики, ветеран фізкультурно-спортивного руху, м. Київ 

ПРИШУТОВ
Павло Михайлович 

- заслужений тренер України, тренер школи вищої спортивної майстерності, тренер переможниці чемпіонату світу та Європи з академічного веслування Тетяни Колеснікової, м. Миколаїв 

РАДЧЕНКО
Людмила Миколаївна 

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, багаторазова чемпіонка та призерка України з легкої атлетики, м. Київ 

САЄНКО
Світлана Олександрівна 

- заслужений майстер спорту України, бронзова призерка чемпіонату світу та багаторазова срібна призерка чемпіонатів Європи з вільної боротьби, м. Суми 

СЕДНЄВ
Сергій Анатолійович 

- майстер спорту міжнародного класу, срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи з біатлону, учасник XXI зимових Олімпійських ігор, м. Суми 

СЕМЕНОВ
Сергій Олександрович 

- майстер спорту України, срібний призер чемпіонату Європи з біатлону, м. Чернігів 

СИДОРУК
Віктор Васильович 

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер України із стрільби з лука, м. Київ 

СКОРОБОГАТОВ
Юрій Олександрович 

- майстер спорту, призер чемпіонату світу з велосипедного спорту серед ветеранів, відмінник народної освіти України, м. Луганськ 

СКУГАРЕВА
Оксана Анатоліївна 

- президент Української спортивної федерації інвалідів з вадами розумового та фізичного розвитку, віце-президент Національного комітету спорту інвалідів України, м. Київ 

СОЛОДОВНИК
Олена Олександрівна 

- заслужений майстер спорту України, старший тренер Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності з академічного веслування, м. Дніпропетровськ 

СПЕКТОРОВ
Леонід Григорович 

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України, м. Вишневе Київської області 

СТАДНІК
Андрій Володимирович 

- заслужений майстер спорту України, переможець Кубка світу, бронзовий призер XXIX літніх Олімпійських ігор та чемпіонату світу з вільної боротьби, м. Львів 

СТРОКАТОВ
Анатолій Вікторович 

- майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон світу та Європи з настільного тенісу, м. Львів 

СУРКОВ
Олег Анатолійович 

- заслужений лікар України, тренер-лікар штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів, м. Дніпропетровськ 

ТАСОЄВ
Вадим Заурбекович 

- заслужений майстер спорту України, багаторазовий призер чемпіонатів світу та Європи з вільної боротьби, м. Київ 

ТОРОХТІЙ
Олексій Павлович 

- майстер спорту міжнародного класу, срібний призер чемпіонату Європи з важкої атлетики, м. Харків 

ТРОЦЕНКО
Наталія Іванівна 

- заслужений майстер спорту України, переможниця та багаторазова призерка чемпіонату Європи з важкої атлетики, м. Хоростків Тернопільської області 

ФЕДЧЕНКО
Тетяна Іванівна 

- почесний працівник фізичної культури і спорту України, почесний майстер спорту СРСР, м. Київ 

ХАВТУРА
Валентин Володимирович 

- майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи із стрільби з лука, м. Березне Рівненської області 

ХАРІВ
Ірина Мирославівна 

- майстер спорту міжнародного класу, срібна призерка Кубка світу та чемпіонату Європи з вільної боротьби, м. Калуш Івано-Франківської області 

ХВОСТЕНКО
Оксана Юріївна 

- заслужений майстер спорту України, чемпіонка Європи та срібна призерка чемпіонату світу з біатлону, м. Чернігів 

ЧЕРЕДІНОВ
Ігор Борисович 

- заслужений тренер України, тренер чемпіонки XXVIII літніх Олімпійських ігор з кулькової стрільби Олени Костевич, м. Чернігів 

ЧУМАКОВ
Віктор Іванович 

- майстер спорту міжнародного класу, дворазовий чемпіон світу, багаторазовий призер чемпіонатів СРСР та Спартакіади народів СРСР з вільної боротьби, м. Київ 

ШАЦЬКИХ
Володимир Володимирович 

- заслужений майстер спорту України, чемпіон світу та срібний призер чемпіонату Європи з греко-римської боротьби, м. Дніпропетровськ 

ЯКУБОВИЧ
Тетяна Миколаївна 

- провідний тренер штатної збірної команди України з неолімпійських видів спорту, м. Київ 

ЯРМОНОВ
Ігор Петрович 

- заслужений майстер спорту України, бронзовий призер чемпіонату світу з шахів серед спортсменів-інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату, м. Маріуполь Донецької області 

____________

Опрос