Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выделении в 2010 году средств Стабилизационного фонда для предоставления государственной поддержки с целью реализации инновационных и инвестиционных проектов в реальном секторе экономики, в том числе через механизм удешевления кредитов

КМ Украины
Распоряжение КМ от 01.12.2010 № 2173-р
действует с 01.12.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 1 грудня 2010 р. N 2173-р

Київ

Про виділення у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для надання державної підтримки з метою реалізації інноваційних та інвестиційних проектів у реальному секторі економіки, у тому числі через механізм здешевлення кредитів

1. Виділити Державному агентству з інвестицій та розвитку за рахунок коштів Стабілізаційного фонду за напрямом, передбаченим пунктом 5 частини першої статті 74 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік", на безповоротній основі 122605,7 тис. гривень для надання державної підтримки з метою реалізації інноваційних та інвестиційних проектів у реальному секторі економіки, у тому числі через механізм здешевлення кредитів.

Зазначені кошти використовуються згідно з Порядком використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для державної підтримки реалізації інноваційних та інвестиційних проектів у реальному секторі економіки, у тому числі через механізм здешевлення кредитів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16 червня 2010 р. N 476 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 46, ст. 1505).

2. Міністерству фінансів внести зміни до розпису державного бюджету, визначивши джерелом покриття витрат, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, кошти, що надходять від приватизації державного майна, продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які перебувають у державній власності і на яких розташовані об'єкти, що підлягають приватизації, а в разі їх недостатності - від цільового розміщення державних цінних паперів.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 42

Опрос