Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О привлечении к дисциплинарной ответственности председателя Сторожинецкой райгосадминистрации Черновицкой области Брыжака П. М.

КМ Украины
Распоряжение КМ от 13.09.2010 № 1803-р
действует с 13.09.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13 вересня 2010 р. N 1803-р

Київ

Про притягнення до дисциплінарної відповідальності голови Сторожинецької райдержадміністрації Чернівецької області Брижака П. М.

З метою запобігання виникненню пожеж, зумовлених спекотною погодою на території України, Президентом України та Кабінетом Міністрів України прийнято ряд рішень. Зокрема видано Указ Президента України від 6 серпня 2010 р. N 801 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 5 серпня 2010 року "Про невідкладні заходи щодо запобігання пожежній небезпеці в Україні" і прийняті розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2010 р. N 1587 і 1588.

Зазначеними актами центральні та місцеві органи виконавчої влади зобов'язано вжити заходів стосовно запобігання виникненню пожеж, мінімізації їх наслідків, недопущення випалювання стерні тощо.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос