Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы сохранения объектов государственной собственности

КМ Украины
Распоряжение КМ от 11.02.2010 № 318-р
действует с 11.02.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11 лютого 2010 р. N 318-р

Київ

Деякі питання збереження об'єктів державної власності

З метою збереження об'єктів державної власності та недопущення здійснення неправомірних дій щодо заволодіння ними:

1. Центральним органам виконавчої влади, іншим суб'єктам управління об'єктами державної власності, у тому числі Національним та галузевим академіям наук:

вжити заходів до повернення об'єктів державної власності, стосовно яких виявлені факти незаконного заволодіння, та забезпечити в установленому порядку представництво інтересів держави в судах у разі виявлення таких фактів;

провести перевірки дотримання керівниками державних підприємств, установ та організацій умов укладених з ними контрактів в частині забезпечення виконання показників ефективності використання державного майна та вжити відповідних заходів;

забезпечити оформлення державних актів на право постійного користування земельними ділянками, на яких розташовані державні підприємства, установи та організації;

запровадити проведення щокварталу аналізу стану фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання державного сектору економіки на підставі їх фінансової звітності згідно з Методикою аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств державного сектору економіки, затвердженою Міністерством фінансів.

2. Державному департаментові з питань банкрутства посилити контроль за дотриманням ліцензійних умов провадження господарської діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів). У разі виявлення фактів порушення арбітражними керуючими (розпорядниками майна, керуючими санацією, ліквідаторами) ліцензійних умов вжити в установленому порядку заходів до анулювання ліцензій.

3. Фондові державного майна разом з Міністерством фінансів, Міністерством економіки, Міністерством промислової політики, Міністерством транспорту та зв'язку, Міністерством аграрної політики та Міністерством юстиції опрацювати питання щодо внесення до Закону України "Про оренду державного та комунального майна" та інших законодавчих актів змін щодо заборони передачі в оренду цілісних майнових комплексів державних підприємств, установ та організацій.

4. Державному комітетові із земельних ресурсів разом із заінтересованими центральними органами виконавчої влади та іншими суб'єктами управління об'єктами державної власності, у тому числі Національними та галузевими академіями наук, не допускати погодження документів, прийняття рішень, на підставі яких може здійснюватися відчуження з державної власності земельних ділянок, наданих у постійне користування державним підприємствам, установам та організаціям (крім земельних ділянок, на яких розташовані об'єкти, що підлягають приватизації, та земельних ділянок, відчуження яких здійснюється для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності), до законодавчого врегулювання питання щодо визначення порядку їх відчуження.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 25

Опрос