Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении проверок на продовольственных, непродовольственных и смешанных рынках

КМ Украины
Распоряжение КМ от 27.01.2010 № 151-р
редакция действует с 17.02.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27 січня 2010 р. N 151-р

Київ

Про проведення перевірок на продовольчих, непродовольчих та змішаних ринках

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 26 грудня 2011 року N 1408

1. Державним органам пожежного нагляду, санітарно-епідеміологічної служби, ветеринарної медицини, служби з карантину рослин та органам внутрішніх справ проводити перевірки (крім перевірок товарів тваринного або рослинного походження) в порядку державного нагляду (контролю) виключно тих суб'єктів господарювання, які здійснюють організацію (забезпечення) торгівлі на продовольчих, непродовольчих та змішаних ринках (далі - ринки).

2. Органам внутрішніх справ проводити перевірки суб'єктів господарювання виключно у межах здійснення оперативно-розшукової діяльності, дізнання та заходів забезпечення провадження у справах про адміністративні правопорушення.

3. Державній податковій адміністрації забезпечити проведення планових перевірок фізичних осіб - підприємців із запрошенням їх до податкових органів за місцем реєстрації шляхом надсилання письмового повідомлення.

4. Органам державної податкової служби оформлювати направлення на проведення:

позапланових перевірок суб'єктів господарювання з урахуванням даних реєстрів укладених договорів оренди та суборенди торговельних місць, які ведуться адміністраціями ринків, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 р. N 868 "Деякі питання організації діяльності продовольчих, непродовольчих та змішаних ринків" (Офіційний вісник України, 2009 р., N 63, ст. 2216);

перевірок відповідно до встановлених вимог виключно для тих суб'єктів господарювання, щодо яких проводяться перевірки.

5. Державній інспекції з питань захисту прав споживачів проводити позапланові перевірки суб'єктів господарювання виключно за зверненнями фізичних або юридичних осіб про порушення суб'єктами господарювання вимог законодавства та на підставі направлення на проведення перевірки відповідного суб'єкта господарювання.

(пункт 5 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 26.12.2011 р. N 1408)

6. Органам державного нагляду (контролю) під час здійснення заходів контролю не перешкоджати діяльності суб'єктів господарювання, якщо така діяльність не суперечить вимогам законодавства.

7. Суб'єктам господарювання, які провадять підприємницьку діяльність на ринках, рекомендувати укладати договори страхування товару (продукції), що реалізується ними на ринках.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 25

Опрос