Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по внедрению электронного документооборота, связанного с перевозкой грузов железнодорожным транспортом

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 16.12.2009 № 1557-р
редакция действует с 11.08.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16 грудня 2009 р. N 1557-р

Київ

Про затвердження плану заходів із запровадження електронного документообігу, пов'язаного з перевезенням вантажів залізничним транспортом

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 11 серпня 2010 року N 1614-р

1. Затвердити план заходів із запровадження електронного документообігу, пов'язаного з перевезенням вантажів залізничним транспортом, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 21

 

ПЛАН ЗАХОДІВ
із запровадження електронного документообігу, пов'язаного з перевезенням вантажів залізничним транспортом

1. Пункт 1 виключено

(згідно з розпорядженням Кабінету
 Міністрів України від 11.08.2010 р. N 1614-р)

2. Затвердити формат електронного перевізного документа та порядок його застосування під час перевезення вантажів залізничним транспортом.

3. Забезпечити внесення змін до:

номенклатури бланків цінних паперів і документів суворого обліку, що виготовляються за ліцензією Мінфіну, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 р. N 283 "Про встановлення порядку виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку", в частині виключення з неї документів на перевезення вантажів.

власних актів у зв'язку із запровадженням електронного документообігу, пов'язаного з перевезенням вантажів залізничним транспортом.

4. Забезпечити:

розроблення та впровадження технологій електронного документообігу в автоматизованих системах управління перевезеннями вантажів залізничним транспортом.

створення спеціалізованого програмно-апаратного комплексу обробки та зберігання електронних перевізних документів в автоматизованих системах управління перевезеннями вантажів залізничним транспортом.

розроблення технічного завдання на створення системи захисту інформації в спеціалізованому програмно-апаратному комплексі обробки та зберігання електронних перевізних документів.

проведення робіт із створення та випробування зазначеної системи захисту інформації.

проведення державної експертизи зазначеної системи захисту інформації та отримання атестату відповідності.

застосування електронних перевізних документів під час перевезення вантажів залізничним транспортом в межах України.

____________

Опрос