Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Правительственной делегации для участия в переговорах относительно сотрудничества во время осуществления контроля лиц и транспортных средств, пересекающих совместную государственную границу Украины с государствами - членами ЕС

КМ Украины
Распоряжение КМ от 29.07.2009 № 889-р
редакция действует с 05.10.2016

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29 липня 2009 р. N 889-р

Київ

Про утворення Урядової делегації для участі у переговорах щодо співробітництва під час здійснення контролю осіб та транспортних засобів, які перетинають спільний державний кордон України з державами - членами ЄС

Із змінами і доповненнями, внесеними
розпорядженнями Кабінету Міністрів України
 від 8 грудня 2010 року N 2214-р
,
від 5 жовтня 2016 року N 770-р

Утворити Урядову делегацію для участі у переговорах щодо співробітництва під час здійснення контролю осіб та транспортних засобів, які перетинають спільний державний кордон України з державами - членами ЄС, у складі згідно з додатком.

Надати главі Урядової делегації право вносити у разі потреби зміни до її складу, розподіляти обов'язки між її членами, залучати до роботи Урядової делегації в установленому порядку працівників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування за погодженням з їх керівниками.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос