Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении в аренду с изменением целевого назначения земельных участков

КМ Украины
Распоряжение КМ от 25.03.2009 № 356-р
действует с 25.03.2009

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25 березня 2009 р. N 356-р

Київ

Про надання в оренду із зміною цільового призначення земельних ділянок

1. Відповідно до статей 122, 207 та пункту 1 розділу X "Перехідні положення" Земельного кодексу України надати закритому акціонерному товариству з іноземними інвестиціями "АТ "Глини Донбасу" в оренду строком на 10 років із зміною цільового призначення земельні ділянки із земель запасу сільськогосподарського призначення, розташовані за межами населених пунктів на території Добропільського району Донецької області, для поетапного відпрацювання запасів Кучерів'ярського родовища вогнетривких глин згідно з додатком.

Добропільській райдержадміністрації укласти договори оренди зазначених земельних ділянок, передбачивши у них графіки залучення коштів, виконання інвестиційних зобов'язань і освоєння земельних ділянок, а також положення щодо розірвання договорів оренди в односторонньому порядку в разі невиконання інвестиційних зобов'язань, порушення строків та умов освоєння наданих земельних ділянок, строків проведення їх рекультивації.

2. Закритому акціонерному товариству з іноземними інвестиціями "АТ "Глини Донбасу" відшкодувати відповідно до законодавства втрати сільськогосподарського виробництва.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос