Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О программах повышения энергоэффективности и уменьшения потребления энергоресурсов

КМ Украины
Распоряжение КМ от 17.12.2008 № 1567-р
действует с 17.12.2008

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17 грудня 2008 р. N 1567-р

Київ

Про програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів

1. Мінпаливенерго, Мінвуглепрому, Мінтрансзв'язку, Мінагрополітики, Мінрегіонбуду, Мінпромполітики, Мінжитлокомунгоспу, Мінприроди, Міноборони, Держінвестицій, Держводгоспу, Держкомлісгоспу, НАК "Нафтогаз України", Держкомтелерадіо і Укравтодору за участю МОН і Національної академії наук розробити та за погодженням з НАЕР затвердити в установленому порядку до 1 липня 2009 р. галузеві програми підвищення енергоефективності на 2010 - 2014 роки, пріоритетом яких повинне стати зменшення енергоємності валового внутрішнього продукту.

У разі виникнення потреби у державній підтримці здійснення заходів, спрямованих на зменшення енергоємності валового внутрішнього продукту, розробити та подати на розгляд Кабінету Міністрів України державні цільові програми підвищення енергоефективності на 2010 - 2014 роки.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади розробити та за погодженням з НАЕР затвердити до 1 липня 2009 р. програми зменшення споживання енергоресурсів бюджетними установами шляхом їх раціонального використання.

3. НАЕР забезпечити:

надання міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, НАК "Нафтогаз України" рекомендацій і методологічної підтримки для розроблення галузевих програм підвищення енергоефективності на 2010 - 2014 роки та програм зменшення споживання енергоресурсів бюджетними установами;

розроблення проекту Державної цільової економічної програми енергоефективності на 2010 - 2015 роки з урахуванням відповідних положень галузевих програм підвищення енергоефективності.

4. Установити, що в результаті виконання програм, зазначених у пунктах 1 і 2 цього розпорядження, зменшення енергоємності валового внутрішнього продукту та споживання енергоресурсів бюджетними установами повинне досягти у 2014 році 20 і більше відсотків рівня 2009 року.

5. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, НАК "Нафтогаз України" забезпечити починаючи з 2010 року до 10 числа другого місяця, що настає за кожним півріччям, надсилання до НАЕР інформації про стан виконання галузевих програм підвищення енергоефективності і програм зменшення споживання енергоресурсів бюджетними установами за встановленими Агентством формами для її узагальнення та подання Кабінетові Міністрів України до 25 числа зазначеного місяця.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 37

Опрос