Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении мер по выполнению в 2006 году Национальной программы содействия развитию малого предпринимательства в Украине

КМ Украины
Распоряжение КМ от 15.02.2006 № 81-р
действует с 15.02.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15 лютого 2006 р. N 81-р

Київ

Про затвердження заходів з виконання у 2006 році Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні

1. Відповідно до Законів України "Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні" та "Про державну підтримку малого підприємництва" затвердити заходи з виконання у 2006 році Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні, що додаються.

Мінфіну і Державному казначейству забезпечити фінансування заходів у межах бюджетних призначень, передбачених на цю мету в 2006 році.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям щокварталу до 30 числа місяця, що настає за звітним періодом, надсилати інформацію Держпідприємництву про стан виконання затверджених цим розпорядженням заходів для подання до 15 числа другого місяця наступного кварталу узагальнених матеріалів Кабінетові Міністрів України.

Опрос