Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении расчетов учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета, за потребленные, в том числе в прошлые годы, и неоплаченные природный газ, тепловую и электрическую энергию и другие виды энергоносителей

КМ Украины
Распоряжение КМ от 08.10.2004 № 697-р
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 8 жовтня 2004 р. N 697-р

Київ

Про проведення розрахунків установ, які утримуються за рахунок державного бюджету, за спожиті, в тому числі у минулі роки, і неоплачені природний газ, теплову і електричну енергію та інші види енергоносіїв

Розпорядження втратило чинність
 (згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 23 лютого 2005 року N 143)

1. Державному казначейству забезпечити проведення розрахунків установ, які утримуються за рахунок державного бюджету, з енергопостачальними організаціями за спожиті, в тому числі у минулі роки, і неоплачені природний газ, теплову і електричну енергію та інші види енергоносіїв у межах залишку бюджетних асигнувань, передбачених у кошторисах цих установ на 2004 рік на відповідні цілі, в рахунок погашення заборгованості з податку на додану вартість підприємств паливно-енергетичного комплексу, що склалася на 1 січня 2004 р., із залученням до проведення цих розрахунків енерго-, теплопостачальних підприємств та державного підприємства "Енергоринок".

Розрахунки проводяться на підставі спільних протокольних рішень та зведених реєстрів актів звіряння, підписаних усіма їх учасниками, шляхом залучення тимчасово вільних коштів єдиного казначейського рахунка за погодженням з головними розпорядниками бюджетних коштів.

Учасники розрахунків відкривають рахунки в органах Державного казначейства, крім енергопостачальних компаній та державного підприємства "Енергоринок", які проводять розрахунки через відкриті в установах уповноваженого банку поточні рахунки із спеціальним режимом використання.

2. Мінпаливенерго разом з НКРЕ забезпечити спрямування у повному обсязі коштів, отриманих від бюджетних установ за спожиту електричну енергію, на розрахунки з державним підприємством "Енергоринок".

3. Державному казначейству розробити у десятиденний строк за погодженням з Мінфіном, Мінпаливенерго, НКРЕ, Державною податковою адміністрацією, НАК "Нафтогаз України" порядок проведення розрахунків, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 37

Опрос