Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мероприятий организационного обеспечения выполнения Государственной программы авиационной безопасности гражданской авиации

КМ Украины
Распоряжение КМ от 02.06.2004 № 360-р
действует с 02.06.2004

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 2 червня 2004 р. N 360-р

Київ

Про затвердження плану заходів організаційного забезпечення виконання Державної програми авіаційної безпеки цивільної авіації

Затвердити план заходів організаційного забезпечення виконання Державної програми авіаційної безпеки цивільної авіації (додається).

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 31

 

ПЛАН
заходів організаційного забезпечення виконання Державної програми авіаційної безпеки цивільної авіації

1. Привести законодавство з питань авіаційної безпеки у відповідність з Державною програмою авіаційної безпеки цивільної авіації (далі - Державна програма).

2. Провести науково-практичну конференцію за участю керівного складу авіапідприємств, представників центральних органів виконавчої влади, які забезпечують виконання Державної програми, за темою "Реалізація вимог Державної програми авіаційної безпеки цивільної авіації на сучасному етапі розвитку повітряного транспорту України".

3. Розробити та затвердити положення про службу авіаційної безпеки.

4. Забезпечити контроль за приведенням у відповідність із законодавством діяльності в авіапідприємствах штатних підрозділів служб авіаційної безпеки, на які покладається забезпечення захисту авіаційних суб'єктів від актів незаконного втручання.

5. Завершити сертифікацію служб авіаційної безпеки авіаційних суб'єктів цивільної авіації України.

6. Надавати українським авіапідприємствам методичну допомогу із забезпечення сучасними технічними засобами контролю на безпеку пасажирів, членів екіпажів, ручної поклажі, багажу, вантажу, поштових відправлень та бортових припасів.

7. Забезпечити контроль за підготовкою та перепідготовкою авіаційного персоналу з питань авіаційної безпеки, періодичною атестацією співробітників служб авіаційної безпеки українських експлуатантів. Провести сертифікацію навчальних закладів з питань авіаційної безпеки.

8. Забезпечити обов'язкове впровадження в аеропортах стандартів, правил та процедур із забезпечення захисту цивільної авіації від актів незаконного втручання в її діяльність згідно з Державною програмою та Додатком 17 до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію "Безпека. Захист міжнародної цивільної авіації від актів незаконного втручання".

9. Проводити на основі щорічного графіка сертифікаційні, комплексні, планові, позапланові перевірки суб'єктів авіаційної діяльності з метою визначення відповідності заходів безпеки, що ними здійснюються, вимогам Державної програми.

10. Забезпечити включення вимог з авіаційної безпеки до двосторонніх (багатосторонніх) міжнародних договорів України про повітряне сполучення.

11. Забезпечити постійний моніторинг виконання експлуатантами вимог авіаційної безпеки під час здійснення ними авіаційних перевезень і робіт в інших країнах. Налагодити регулярний обмін відповідною інформацією з авіаційними адміністраціями країн базування українських експлуатантів.

12. Розробити та внести на розгляд Кабінету Міністрів України проект положення про Міжвідомчу комісію з питань урегулювання кризових ситуацій у разі вчинення актів незаконного втручання та координації дій центральних органів виконавчої влади із забезпечення авіаційної безпеки діяльності цивільної авіації.

13. Розробити та впровадити надійні засоби зв'язку для обміну інформацією про загрозу безпеці цивільної авіації між Мінтрансом, МВС, СБУ з метою постійного моніторингу рівня такої загрози в окремих регіонах та аеропортах України і забезпечення їх локалізації.

14. Забезпечити внесення відповідних змін (зокрема стосовно задіяних сил, засобів, схем зв'язку) згідно з Державною програмою до планів авіаційних суб'єктів щодо врегулювання кризових ситуацій у разі вчинення актів незаконного втручання.

15. Проводити регулярні спільні командно-штабні навчання та практичні тренування з метою підготовки персоналу авіаційних суб'єктів до їх захисту у разі вчинення актів незаконного втручання в діяльність цивільної авіації.

____________

Опрос