Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по совершенствованию системы охраны государственной тайны

КМ Украины
Распоряжение КМ от 15.10.2003 № 625-р
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15 жовтня 2003 р. N 625-р

Київ

Про заходи щодо вдосконалення системи охорони державної таємниці

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 23 липня 2008 року N 1004-р)

1. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям:

розглянути на засіданнях колегій і службових нарадах стан охорони державної таємниці у відповідній сфері діяльності, забезпечити розроблення та здійснення комплексу заходів щодо вдосконалення системи охорони державної таємниці, оптимізації структури режимно-секретних органів, які забезпечують реалізацію державної політики з питань охорони державної таємниці;

привести структуру режимно-секретних органів, у тому числі на державних підприємствах, в установах та організаціях, які перебувають у сфері їх управління, у відповідність з обсягами робіт, пов'язаних з охороною державної таємниці, та завданнями, що випливають із статті 21 Закону України "Про державну таємницю";

передбачати щороку у бюджетних запитах потребу в коштах для виконання заходів з охорони державної таємниці.

2. Мінекономіки разом з іншими центральними і місцевими органами виконавчої влади скласти міжвідомчий розгорнутий перелік відомостей з питань мобілізаційної підготовки, що становлять державну таємницю, і перелік конфіденційної інформації з цих питань, що є власністю держави, погодити з СБУ та подати їх на затвердження у встановленому порядку.

3. СБУ розробити порядок визначення чисельності працівників режимно-секретних органів в органах виконавчої влади з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 15 жовтня 2002 р. N 1550 "Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади та його структурних підрозділів" (Офіційний вісник України, 2002 р., N 42, ст. 1949), а також в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях.

4. Органам виконавчої влади інформувати СБУ щороку до 1 лютого про заходи, вжиті для виконання цього розпорядження, в порядку, встановленому для подання звітів статистичних спостережень з питань охорони державної таємниці.

СБУ подавати щороку у лютому на розгляд Кабінету Міністрів України узагальнену інформацію про стан виконання цього розпорядження.

 

Прем'єр-міністр України  

В. ЯНУКОВИЧ  

Інд. 31

Опрос