Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении первоочередных мер по решению важнейших заданий по семеноводству, селекции сельскохозяйственных культур и животных

КМ Украины
Распоряжение КМ от 15.09.2001 № 438-р
действует с 15.09.2001

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15 вересня 2001 р. N 438-р

Київ

Про затвердження першочергових заходів щодо розв'язання найважливіших завдань з насінництва, селекції сільськогосподарських культур та тварин

1. Затвердити першочергові заходи щодо розв'язання найважливіших завдань з насінництва, селекції сільськогосподарських культур та тварин (далі - першочергові заходи), що додаються.

2. Мінагрополітики, Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції, Мінфіну, Державній податковій адміністрації разом з Українською академією аграрних наук забезпечити реалізацію першочергових заходів.

3. Мінфіну під час підготовки проектів Державного бюджету України на 2002 - 2005 роки передбачати фінансування робіт, пов'язаних з виконанням першочергових заходів, виходячи з реальних можливостей бюджету.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос