Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по поддержке становления и развития студенческой семьи

КМ Украины
Распоряжение КМ от 14.03.2001 № 92-р
редакция действует с 31.12.2004

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14 березня 2001 р. N 92-р

Київ

Про заходи щодо підтримки становлення та розвитку студентської сім'ї

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 25 грудня 2004 року N 1757

1. Схвалити заходи щодо підтримки становлення та розвитку студентської сім'ї (додаються).

2. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, які мають у сфері управління вищі навчальні заклади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям забезпечити контроль за виконанням заходів щодо підтримки становлення та розвитку студентської сім'ї.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЮЩЕНКО 

Інд. 28

 

ЗАХОДИ
щодо підтримки становлення та розвитку студентської сім'ї

(У тексті заходів слово "Держкоммолодьспорттуризм" в усіх відмінках замінено словом "Мінсім'ядітимолодь" у відповідному відмінку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2004 року N 1757)

Подати пропозиції про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 січня 1993 р. N 50 "Про стипендіальне забезпечення студентів, учнів, слухачів навчальних закладів, а також аспірантів і докторантів" з метою забезпечення виплати стипендії студентам, які не мають академічної заборгованості, з числа студентських сімей з дітьми.

Забезпечувати першочергове працевлаштування в межах одного населеного пункту подружжя випускників вищих навчальних закладів.

Сформувати регіональні банки даних тимчасових робочих місць з метою вторинної зайнятості студентських сімей (подружжя, яке навчається у вищих навчальних закладах з відривом від виробництва) у вільний від навчання час, у тому числі позачергове зарахування до студентських трудових загонів членів студентських сімей на час канікул.

Забезпечувати першочергове надання студентським сім'ям окремих кімнат у гуртожитках.

Сприяти позачерговому прийому до дошкільних навчальних закладів дітей із студентських сімей незалежно від місця проживання, створенню умов для перебування таких дітей в дошкільному закладі за режимом, який найбільше влаштовує студентську сім'ю.

Сприяти відпочинку та оздоровленню студентських сімей з дітьми і дітей із студентських сімей на базі оздоровчо-спортивних студентських таборів.

Забезпечувати надання центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді необхідної інформаційної, психологічної, соціально-педагогічної, соціально-правової допомоги студентським сім'ям.

(абзац сьомий із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 25.12.2004 р. N 1757)

Сприяти громадським організаціям, у тому числі благодійним фондам, діяльність яких спрямована на підтримку і розвиток студентської сім'ї.

Передбачати у державній статистичній звітності інформацію щодо студентських сімей.

Забезпечувати висвітлення у засобах масової інформації проблем студентських сімей та здійснення заходів, спрямованих на підвищення їх соціально-економічного захисту, а також поширювати передовий досвід розв'язання цих проблем.

____________

Опрос