Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок обеспечения инвалидов автомобилями

КМ Украины
Постановление КМ от 09.12.1999 № 2234
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 грудня 1999 р. N 2234

Київ

Про внесення змін до Порядку забезпечення інвалідів автомобілями

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 19 липня 2006 року N 999)

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Внести до Порядку забезпечення інвалідів автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 1997 р. N 999 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 37, с. 37; 1999 р., N 11, ст. 438), такі зміни:

абзац перший пункту 14 викласти в такій редакції:

"14. Реалізація придатних для подальшої експлуатації автомобілів, повернутих органам соціального захисту населення, проводиться за рішенням Міністерства праці та соціального захисту Автономної Республіки Крим, управлінь соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій підприємствами комісійної торгівлі в першу чергу інвалідам, які мають право на позачергове безплатне забезпечення автомобілями, і ветеранам війни та праці з урахуванням відсотка зносу автомобіля";

пункт 37 викласти в такій редакції:

"37. Після смерті інваліда автомобіль, яким він був забезпечений безплатно або на пільгових умовах, залишається його сім'ї та знімається з обліку в органах соціального захисту населення.

Перереєстрація автомобіля на ім'я одного з членів сім'ї інваліда, який на час смерті інваліда проживав разом з ним, проводиться Державтоінспекцією з дозволу органу соціального захисту населення, де інвалід перебував на обліку як власник транспорту.

Спори про частку в спільній власності вирішуються в судовому порядку за позовом будь-кого з членів сім'ї.

У разі відсутності у померлого інваліда сім'ї одержаний ним безплатно автомобіль повертається органу соціального захисту в повній комплектності для реалізації в установленому порядку, а одержаний на пільгових умовах автомобіль повертається органу соціального захисту населення з наступним відшкодуванням ним спадкоємцям оплаченої інвалідом вартості автомобіля з урахуванням ступеня його зносу.

Примусове вилучення автомобілів, одержаних інвалідами безплатно або куплених на пільгових умовах, може бути здійснено відповідно до законодавства".

 

Прем'єр-міністр України 

В. ПУСТОВОЙТЕНКО 

Інд. 26

Опрос