Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переработке отходов и лома свинца

КМ Украины
Постановление КМ от 26.10.1999 № 1972
редакция действует с 05.05.2000

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 жовтня 1999 р. N 1972

Київ

Про переробку відходів та брухту свинцю

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановами Кабінету Міністрів України
 від 13 грудня 1999 року N 2291
,
 від 5 травня 2000 року N 764

Ураховуючи виняткове значення для народного господарства країни створення виробничого комплексу, який би об'єднував виробництво акумуляторів і переробку відходів та брухту свинцю, та з метою підтримки вітчизняного виробника, нарощування експорту товарів і послуг, насичення внутрішнього ринку високоякісною вітчизняною продукцією, забезпечення екологічної безпеки при збиранні і переробці спрацьованих акумуляторів, відходів та брухту свинцю, прискорення соціально-економічного розвитку регіонів, забезпечення реалізації Програми використання відходів виробництва і споживання на період до 2005 року Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Підтримати ініціативу товариства з обмеженою відповідальністю "Оберон-Центр" (м. Дніпропетровськ) щодо створення на його базі протягом 1999 - 2000 років екологічно чистого виробництва з переробки спрацьованих свинцево-кислотних акумуляторів, відходів та брухту свинцю.

Укрексімбанку розглянути питання щодо можливості надання цьому підприємству у II кварталі 2000 р. пільгового кредиту в розмірі 5 млн. доларів США для створення зазначеного виробництва.

(пункт 1 в редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 13.12.99 р. N 2291)

2. Пункт 2 втратив чинність

(пункт 2 в редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 13.12.99 р. N 2291
,
 втратив чинність згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 05.05.2000 р. N 764)

3. Міністерству промислової політики:

разом з іншими заінтересованими центральними органами виконавчої влади вирішити питання щодо включення брухту свинцю до переліку сировини, вивезення якої за межі України забороняється як стратегічного матеріалу;

разом з науково-промисловою корпорацією "Іста" забезпечити створення мережі центрів збирання та заготівлі спрацьованих свинцево-кислотних акумуляторів, відходів та брухту свинцю.

4. Комітетові по стандартизації, метрології та сертифікації вирішити разом з відповідними центральними органами виконавчої влади питання щодо включення хімічних джерел струму до переліку товарів, що підлягають обов'язковій сертифікації через відповідні органи, акредитовані в Українській системі сертифікації продукції.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ПУСТОВОЙТЕНКО 

Інд. 43

Опрос