Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Порядок формирования и размещения государственных заказов на поставку продукции для государственных нужд и контроля за их выполнением

КМ Украины
Постановление КМ от 03.08.1999 № 1412
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 серпня 1999 р. N 1412

Київ

Про внесення змін і доповнень до Порядку формування та розміщення державних замовлень на поставку продукції для державних потреб і контролю за їх виконанням

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
від 25 листопада 2015 року N 984)

З метою забезпечення підтримки підприємств Українського товариства сліпих, Українського товариства глухих та Союзу організацій інвалідів Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Внести до пункту 6 Порядку формування та розміщення державних замовлень на поставку продукції для державних потреб і контролю за їх виконанням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 лютого 1996 р. N 266 (ЗП України, 1996 р., N 8, ст. 239), такі зміни і доповнення:

слова "визначеному Мінекономіки" замінити словами "визначеному законодавством";

доповнити пункт абзацами такого змісту:

"Під час проведення конкурсного відбору виконавців на поставку продукції для державних потреб замовники зобов'язані надати перевагу підприємствам УТОСу, УТОГу та Союзу організацій інвалідів, у тому числі шляхом застосування преференційної поправки у розмірі 15 відсотків ціни на продукцію власного виробництва, запропоновану зазначеними підприємствами.

Преференційна поправка застосовується у разі, коли продукція, що є предметом закупівлі, відповідає всім іншим вимогам, які обгрунтовано висуваються державним замовником. До таких вимог належить якість, післяпродажне обслуговування, естетичні та функціональні характеристики, екологічна чистота, умови поставки і розрахунків.

Перелік продукції, під час закупівлі якої державні замовники надають перевагу підприємствам УТОСу, УТОГу та Союзу організацій інвалідів, затверджується Кабінетом Міністрів України".

 

Прем'єр-міністр України 

В. ПУСТОВОЙТЕНКО 

Інд. 26

 

Опрос