Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об открытии дополнительного счета предприятиям - производителям водки и ликеро-водочных изделий

КМ Украины
Постановление КМ от 26.07.1999 № 1350
действует с 26.07.1999

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 липня 1999 р. N 1350

Київ

Про відкриття додаткового рахунка підприємствам - виробникам горілки та лікеро-горілчаних виробів 

З метою забезпечення стабільної роботи підприємств - виробників горілки та лікеро-горілчаних виробів Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установам банків відкривати підприємствам - виробникам горілки і лікеро-горілчаних виробів на їх прохання додатковий рахунок для накопичення коштів з використанням їх для сплати акцизного збору.

2. Кошти, які надходять на додатковий рахунок, використовуються для сплати акцизного збору шляхом погашення податкових векселів, виданих відповідно до Порядку видачі та погашення податкових векселів, що підтверджують зобов'язання із сплати суми акцизного збору і видаються суб'єктами підприємницької діяльності у разі отримання спирту етилового неденатурованого, призначеного для переробки на іншу підакцизну продукцію, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 лютого 1999 р. N 275 (Офіційний вісник України, 1999 р., N 9, ст. 331).

Кошти, не використані протягом трьох днів після їх надходження на додатковий рахунок, перераховуються підприємствами на свій основний розрахунковий рахунок.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ПУСТОВОЙТЕНКО 

Інд. 22

Опрос