Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении сельскохозяйственных товаропроизводителей горюче-смазочными материалами в 1999 году акционерной холдинговой компанией "Укрнефтепродукт"

КМ Украины
Постановление КМ от 23.07.1999 № 1335
действует с 03.08.1999

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 липня 1999 р. N 1335

Київ

Про забезпечення сільськогосподарських товаровиробників пально-мастильними матеріалами у 1999 році акціонерною холдинговою компанією "Укрнафтопродукт"

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Погодитися з пропозицією Міністерства агропромислового комплексу про закупівлю акціонерною холдинговою компанією "Укрнафтопродукт" 1 млн. тонн пально-мастильних матеріалів за угодою з фірмою "Polestar Compania Maritima S.A." для забезпечення потреб сільськогосподарських та переробних підприємств і проведення розрахунків за них коштами, зерном, іншою сільськогосподарською продукцією та продуктами її переробки.

2. Міністерству фінансів здійснити часткове фінансування витрат на закупівлю пально-мастильних матеріалів акціонерною холдинговою компанією "Укрнафтопродукт" на поворотній основі до 1 грудня 1999 р. в обсягах та на умовах, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 5 липня 1999 р. N 1191 "Про забезпечення потреб сільськогосподарських товаровиробників у пальному для проведення збиральних та осінньо-польових робіт у 1999 році".

3. Не для друку.

4. Міністерству фінансів надати акціонерній холдинговій компанії "Укрнафтопродукт" відстрочку до 1 грудня 1999 р. з платежів до державного бюджету на умовах податкового кредиту із застосуванням нульової ставки плати за користування ним на суму вартості нафтопродуктів, поставлених сільськогосподарським товаровиробникам згідно з цією постановою.

5. Рекомендувати Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним державним адміністраціям за згодою відповідних рад використовувати кошти належних місцевим бюджетам дотацій на закупівлю зазначених пально-мастильних матеріалів із забезпеченням їх повернення до відповідних бюджетів не пізніше 1 грудня 1999 року.

6. Міністерству транспорту забезпечити першочергове виділення акціонерній холдинговій компанії "Укрнафтопродукт" рухомого складу для перевезення пально-мастильних матеріалів, сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки згідно з цією постановою за заявками постачальників нафтопродуктів і сільськогосподарських товаровиробників без справляння додаткового збору за його позапланове виділення.

7. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Віце-прем'єр-міністра України Гладія М. В.

 

Прем'єр-міністр України

В. ПУСТОВОЙТЕНКО

 

Інд. 22

Опрос