Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка определения размера и взимания платы за проезд по новой автомобильной дороге Львов - Краковец

КМ Украины
Постановление КМ от 21.07.1999 № 1314
редакция действует с 04.09.2003

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 липня 1999 р. N 1314

Київ

Про затвердження Порядку визначення розміру та справляння плати за проїзд новою автомобільною дорогою Львів - Краковець

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 4 вересня 2003 року N 1402

На виконання Указу Президента України від 4 липня 1998 р. N 739 "Про концесію на будівництво та експлуатацію нової автомобільної дороги Львів - Краковець" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Затвердити Порядок визначення розміру та справляння плати за проїзд новою автомобільною дорогою Львів - Краковець (додається).

 

Перший
віце-прем'єр-міністр України
 

 
В. КУРАТЧЕНКО
 

Інд. 34

 

ПОРЯДОК
визначення розміру та справляння плати за проїзд новою автомобільною дорогою Львів - Краковець

1. Розмір плати за проїзд новою автомобільною дорогою Львів - Краковець (далі - плата за проїзд) обумовлюється у концесійному договорі і не може перевищувати максимального рівня, який встановлюється з метою його державного регулювання.

2. Концесіонер визначає розмір плати за проїзд з урахуванням необхідності повного (часткового) покриття витрат, пов'язаних з будівництвом та експлуатацією наданої у концесію автомобільної дороги, отриманням прибутку, забезпеченням якісними транспортними послугами користувачів та соціального захисту населення.

3. Максимальний розмір плати за проїзд диференціюється за типами і вантажопідйомністю транспортних засобів і у перший рік експлуатації дороги повинен становити:

для мотоциклів з причепом (коляскою) і без нього, легкових автомобілів - 0,19 гривні за 1 кілометр пробігу;

для легкових автомобілів з причепом, мікроавтобусів з кількістю місць для сидіння до 10 (включаючи водія), вантажних автомобілів з дозволеною максимальною масою до 3,5 тонни - 0,29 гривні за 1 кілометр пробігу;

для вантажних автомобілів з дозволеною максимальною масою від 3,5 до 12 тонн, автопоїздів з дозволеною максимальною масою, до 12 тонн, автобусів з кількістю місць для сидіння від 10 до 29 із дозволеною максимальною масою не більше 12 тонн - 0,51 гривні за 1 кілометр пробігу;

для вантажних автомобілів та автопоїздів з дозволеною максимальною масою більше 12 тонн, автобусів з кількістю місць для сидіння більше 29 і дозволеною максимальною масою понад 12 тонн - 0,68 гривні за 1 кілометр пробігу.

4. Розмір плати за проїзд автомобільною дорогою (ділянкою дороги) оголошується в засобах масової інформації за місяць до введення в експлуатацію дороги (ділянки).

5. Розмір плати за проїзд може переглядатися концесіонером з урахуванням зміни оптових цін, але новий її розмір не повинен перевищувати встановленого максимального рівня плати за проїзд. Оголошення про його зміну друкується в засобах масової інформації не пізніше ніж за місяць до запровадження.

6. Плата за проїзд понаднормативних великогабаритних і великовагових транспортних засобів установлюється концесіонером додатково до розміру, визначеного згідно з пунктом 3 цього Порядку. Понаднормативними великогабаритними, великоваговими транспортними засобами вважаються ті, що перевищують розрахункові параметри для цієї дороги.

7. Плата за проїзд справляється концесіонером, який утримує цю дорогу, або уповноваженими ним особами.

8. Від сплати за проїзд звільняються спеціальні транспортні засоби, які належать:

службі швидкої медичної допомоги;

державній автомобільній інспекції, яка обслуговує дорогу;

підприємствам, що утримують дорогу;

службі пожежної охорони - у разі виконання прямих службових обов'язків;

СБУ, МВС, Держмитслужбі, Державній прикордонній службі - у разі провадження оперативно-розшукової діяльності.  

(абзац шостий пункту 8 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 04.09.2003 р. N 1402)

9. У разі виникнення стихійного лиха, катастрофи, епідемії, епізоотії та інших надзвичайних ситуацій плата за проїзд усіх видів транспорту на підставі рішення Кабінету Міністрів України не справляється.

10. Плата за проїзд вноситься у національній валюті.

Прейскурант затверджується концесіонером, що утримує цю дорогу.

11. Плата за проїзд справляється при в'їзді (виїзді) на автомобільну дорогу у спеціально обладнаних пунктах через касові апарати готівкою або безготівково за допомогою кредитних, абонементних карток та інших систем.

12. Концесіонер, який утримує автомобільну дорогу, несе відповідальність за якість роботи обладнання у пунктах приймання плати за проїзд.

13. Концесіонер за погодженням з концесодавцем може використовувати систему знижок, що надаються:

постійним користувачам (автотранспортним підприємствам, туристичним організаціям, місцевому населенню тощо);

певним категоріям населення (пенсіонерам, молоді).

 

___________

Опрос