Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О таможенном сборе за таможенное оформление с применением таможенного обеспечения в виде пломб

КМ Украины
Постановление КМ от 05.07.1999 № 1187
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 липня 1999 р. N 1187

Київ

Про митний збір за митне оформлення із застосуванням митного забезпечення у вигляді пломб

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
від 18 січня 2003 року N 93,
враховуючи зміни, внесені
постановою
 Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2006 року N 105
)

На виконання розпорядження Президента України від 30 грудня 1998 р. N 598 "Про вдосконалення митного забезпечення, яке застосовується до товарів та інших предметів, що перебувають під митним контролем", Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Доповнити пункт 1 постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 1997 р. N 65 "Про ставки митних зборів" (Офіційний вісник України, 1998 р., N 10, ст. 381, N 19, ст. 706, N 38, ст. 1392) абзацом такого змісту:

"Установити, що у разі застосування митного забезпечення у вигляді пломб з порядковим номером і зображенням державної символіки України щодо товарів та інших предметів, які експортуються та імпортуються, до митного збору за митне оформлення додатково включається плата у розмірі 3 євро за кожну пломбу із зарахуванням одержаних коштів до державного бюджету".

2. Затвердити Порядок справляння плати за застосування митного забезпечення у вигляді пломб з порядковим номером і зображенням державної символіки України щодо товарів та інших предметів, які експортуються та імпортуються (додається).

3. Міністерству фінансів:

у місячний термін розробити порядок відшкодування Державній митній службі витрат на виготовлення у поточному році пломб, необхідних для митного забезпечення згідно з цією постановою, та голографічних міток, передбачивши їх у кошторисі витрат Державної митної служби на її утримання, та профінансувати зазначені витрати в повному обсязі;

у процесі уточнення показників Державного бюджету України на 1999 рік врахувати витрати Державної митної служби на виготовлення пломб і голографічних міток та надходження коштів за застосування митного забезпечення у вигляді пломб з порядковим номером і зображенням державної символіки України щодо товарів та інших предметів, які експортуються та імпортуються.

У подальшому під час формування дохідної частини бюджету враховувати надходження коштів за застосування такого митного забезпечення, а витрати на виготовлення пломб та голографічних міток передбачати у складі Витрат на утримання Державної митної служби.

4. Державній митній службі забезпечити митні органи необхідною кількістю пломб та голографічних міток за рахунок і в межах коштів, виділених на зазначену мету.

5. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ПУСТОВОЙТЕНКО 

Інд. 52

 

ПОРЯДОК
справляння плати за застосування митного забезпечення у вигляді пломб з порядковим номером і зображенням державної символіки України щодо товарів та інших предметів, які експортуються та імпортуються

1. Плата за застосування митного забезпечення у вигляді пломб з порядковим номером і зображенням державної символіки України щодо товарів та інших предметів, які експортуються та імпортуються (далі - плата) нараховується та справляється у разі здійснення митного оформлення товарів та інших предметів, які експортуються або імпортуються, під час пломбування транспортних засобів, контейнерів та інших місткостей, де знаходяться або можуть знаходитися товари та інші предмети, що перебувають під митним контролем.

2. Плата справляється з юридичних і фізичних осіб, які декларують товари та інші предмети.

3. Справляння плати провадиться за уніфікованою митною квитанцією  у порядку, встановленому Держмитслужбою, до/або на момент здійснення  митного оформлення товарів та інших предметів. Одержані кошти не пізніше ніж за три банківських дні з дати митного оформлення товарів та інших предметів перераховуються в повному обсязі Держмитслужбою до державного бюджету.

Держмитслужба щокварталу подає до Головного управління Державного казначейства відомості про суму перерахованих до державного бюджету коштів і розрахунок витрат на виготовлення пломб та голографічних міток.

____________

Опрос