Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах государственной поддержки железнодорожного транспорта

КМ Украины
Постановление КМ от 23.04.1999 № 661

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 квітня 1999 р. N 661

Київ

Про заходи державної підтримки
залізничного транспорту

З метою забезпечення стабільної роботи залізниць, збереження трудового та виробничого потенціалу залізничного транспорту Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Міністерству транспорту та Укрзалізниці забезпечити виконання завдань Програми реструктуризації залізничного транспорту і зниження у 1999 році експлуатаційних витрат на 5 відсотків, продовжити роботу, спрямовану на структурну перебудову галузі, вдосконалення системи управління та підвищення якості транспортних послуг.

2. Міністерству транспорту і Міністерству економіки в місячний термін провести аналіз впливу на результати господарської діяльності Укрзалізниці діючих у межах України тарифів на перевезення вантажів та визначитися щодо необхідності їх коригування з метою покриття витрат, пов'язаних з перевезеннями, проведенням ремонту та оновленням рухомого складу.

3. Міністерству транспорту спрямувати державні централізовані капітальні вкладення, передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 1999 р. N 452 "Про розподіл державних централізованих капітальних вкладень та переліки об'єктів, що фінансуються за їх рахунок у 1999 році", для придбання та оновлення залізничного пасажирського рухомого складу на підприємствах Міністерства промислової політики та Укрзалізниці згідно з додатком.

4. Прийняти пропозицію Укрзалізниці щодо запровадження обов'язкової попередньої оплати вантажовідправниками не менш як 60 відсотків суми тарифу за перевезення вантажів (крім енергетичного вугілля та вантажів, умови перевезення яких визначаються окремими постановами Кабінету Міністрів України).

5. Державній податковій адміністрації разом з Міністерством фінансів розглянути у межах своїх повноважень питання щодо відстрочення сплати підприємствами залізничного транспорту пені, сум штрафів та фінансових санкцій, нарахованих за несвоєчасне внесення до бюджету податків і зборів (обов'язкових платежів).

6. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади разом з Міністерством фінансів передбачати у видатках на утримання установ та організацій, що належать до сфери їх управління, кошти для покриття витрат на перевезення залізничним транспортом вантажів та окремих пільгових категорій працівників цих установ та організацій.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ПУСТОВОЙТЕНКО 

Інд. 34

 

ОБСЯГИ
державних централізованих капітальних вкладень для придбання та оновлення залізничного пасажирського
рухомого складу

 

Найменування заходу 

Одиниця рухомого складу 

Сума, млн. гривень 

1. 

Модернізація зношених пасажирських електровозів (ЧС-2, ЧС-4) із збільшенням ресурсу на Запорізькому електровозоремонтному заводі 

6 електровозів 

20 

2.

Модернізація зношених пасажирських вагонів із збільшенням їх ресурсу у ВАТ "Дніпровагонрембуд" 

78 вагонів 

43,5 

3. 

Виготовлення вагонів дизель-поїздів холдинговою компанією "Луганськтепловоз" 

8 вагонів 

4. 

Модернізація зношених вагонів електропоїздів із збільшенням їх ресурсу на Київському електровагоноремонтному заводі 

75 вагонів 

15 

5. 

Виготовлення дослідної партії магістральних електровозів постійного струму для пасажирсько-вантажного руху у НВО "Дніпропетровський електровозобудівний завод" 

3 електровози 

13,5 

 

Міністр
Кабінету Міністрів України
 

 
А. ТОЛСТОУХОВ
 

Опрос