Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по возврату бюджетной ссуды, предоставленной для обеспечения государственных спиртовых заводов сырьем в 1996 году, и проведении расчетов за поставленные сельскохозяйственным товаропроизводителям горюче-смазочные материалы в 1998 году

КМ Украины
Постановление КМ от 23.04.1999 № 660

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 квітня 1999 р. N 660

Київ

Про заходи щодо повернення бюджетної позички, наданої для забезпечення державних спиртових заводів сировиною у 1996 році, та проведення розрахунків за поставлені сільськогосподарським товаровиробникам пально-мастильні матеріали у 1998 році

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Державної акціонерної компанії "Хліб України" та закритого акціонерного товариства "Нафта-К", погоджену з Міністерством агропромислового комплексу, про погашення бюджетної позички, наданої державним спиртовим заводам відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 1996 р. N 663 "Про заходи забезпечення державних спиртових заводів сировиною", шляхом відвантаження в першому півріччі 1999 р. концерном "Укрспирт" та закритим акціонерним товариством "Нафта-К" за тристороннім експортним контрактом 1,450 млн. декалітрів спирту етилового, виробленого зазначеними заводами із сировини, яка була поставлена в рахунок бюджетної позички.

2. Взяти до відома, що:

відповідно до законодавства операції з продажу спирту етилового на експорт не обкладаються податком на додану вартість та акцизним збором;

закрите акціонерне товариство "Нафта-К" спрямує кошти, одержані від продажу спирту етилового, що буде відвантажений концерном "Укрспирт", на оплату вартості імпортованої ним у першому півріччі 1998 р. сирої нафти.

3. Міністерству агропромислового комплексу, Комітетові харчової промисловості, концерну "Укрспирт", Державній акціонерній компанії "Хліб України" та Міністерству фінансів до 1 липня 1999 р. укласти угоду про передачу - приймання заборгованості за бюджетною позичкою від концерну "Укрспирт" Державній акціонерній компанії "Хліб України" на підставі документів, що підтверджують відвантаження спирту етилового спиртовими заводами на суму, еквівалентну вартості фактично відвантаженого спирту етилового за собівартістю, що склалася на спиртових заводах.

4. Державній акціонерній компанії "Хліб України" та закритому акціонерному товариству "Нафта-К" провести на підставі документів, що підтверджують відвантаження спирту етилового спиртовими заводами в сумі, еквівалентній виручці від його реалізації, одержаній закритим акціонерним товариством "Нафта-К", взаєморозрахунки щодо погашення заборгованості Державної акціонерної компанії "Хліб України" перед закритим акціонерним товариством "Нафта-К".

Від'ємну різницю віднести на вартість зерна, яке надійде від сільськогосподарських товаровиробників у рахунок погашення цієї заборгованості.

5. Державній акціонерній компанії "Хліб України" до 1 жовтня 1999 р. забезпечити погашення прийнятої заборгованості за бюджетною позичкою шляхом поставок до державних ресурсів відповідної кількості зерна, яке надійде від сільськогосподарських товаровиробників за поставлені їм Державною акціонерною компанією "Хліб України" пально-мастильні матеріали у 1998 році.

6. Укрзалізниці забезпечити першочергове надання рухомого складу для перевезення спирту етилового за заявками концерну "Укрспирт" без справляння додаткової плати за його позапланове виділення та розглянути питання щодо можливості надання відстрочки у сплаті за транспортування на 50 днів.

7. Державній митній службі забезпечити першочергове надання охорони і супроводження підрозділами митних органів спирту етилового, що відвантажується спиртовими заводами, та розглянути питання про можливість надання відстрочки у сплаті за охорону та супроводження підрозділами митних органів на 50 днів.

8. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Віце-прем'єр-міністра України Гладія М. В.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ПУСТОВОЙТЕНКО 

Інд. 22

 

Опрос