Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О введении системы учета, анализа и прогнозирования транзитных грузопотоков

КМ Украины
Постановление КМ от 19.04.1999 № 633
редакция действует с 04.09.2003

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 квітня 1999 р. N 633

Київ

Про запровадження системи обліку, аналізу та прогнозування транзитних вантажопотоків

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України
 від 7 квітня 2003 року N 483
,
 від 4 вересня 2003 року N 1402

(У тексті постанови слова "Міністерство економіки, Міністерство зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі" в усіх відмінках замінено словами "Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції" у відповідному відмінку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 7 квітня 2003 року N 483)

З метою виконання Угоди про партнерство і співробітництво між Україною і Європейським Співтовариством у частині налагодження взаємозв'язку транзитних систем Європейського Співтовариства та України, а також обліку транзитних вантажопотоків Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Запровадити систему обліку, аналізу та прогнозування транзитних вантажопотоків.

Координацію робіт, пов'язаних із запровадженням цієї системи, покласти на Міністерство транспорту.

2. Міністерству транспорту разом з Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції, Державною митною службою, Адміністрацією Державної прикордонної служби та Державним комітетом статистики опрацювати у місячний термін питання про визначення переліку відомостей щодо транзитних вантажопотоків та затвердити заходи інформаційно-аналітичного забезпечення.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 04.09.2003 р. N 1402)

3. Державному комітетові статистики разом з Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції, Міністерством транспорту, Адміністрацією Державної прикордонної служби розробити у місячний термін за погодженням з Державною митною службою форми подання вихідної інформації про транзитні вантажні перевезення.

(пункт 3 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 04.09.2003 р. N 1402)

4. Державній митній службі розробити у двомісячний термін порядок узагальнення на основі вантажних митних декларацій інформації щодо транспортних вантажопотоків через державний кордон, у тому числі транзитних (крім транзитних вантажів, що перевозяться авіаційним транспортом), згідно з установленими формами її подання.

(пункт 4 із змінами, внесеними згідно з постановою
Кабінету Міністрів України від 07.04.2003 р. N 483)

5. Державній митній службі запровадити починаючи з 1 липня 1999 р. облік вантажних перевезень, зокрема транзитних (крім транзитних вантажів, що перевозяться авіаційним транспортом), усіма видами транспорту з включенням до переліку відомостей коду країни перевізника та забезпечити щоквартальне подання зведеної інформації Міністерству транспорту, Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції, Адміністрації Державної прикордонної служби, Державному комітетові статистики і у разі потреби - іншим центральним органам виконавчої влади.

(абзац перший пункту 5 із змінами, внесеними згідно з
 
постановами Кабінету Міністрів України від 07.04.2003 р. N 483,
 від 04.09.2003 р. N 1402)

Облік перевезень транзитних вантажів, що переміщуються авіаційним транспортом, здійснюється безпосередньо підприємствами авіаційного транспорту (аеропортами) на підставі авіаційних вантажних накладних (Air Waybill) та вантажних відомостей (Cargo Manifest) за встановленою Міністерством транспорту формою.

(пункт 5 доповнено абзацом другим згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 07.04.2003 р. N 483)

 

Прем'єр-міністр України 

В. ПУСТОВОЙТЕНКО 

Інд. 52

 

Опрос