Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об усовершенствовании порядка финансирования Государственной пожарной охраны

КМ Украины
Постановление КМ от 19.04.1999 № 629

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 квітня 1999 р. N 629

Київ

Про вдосконалення порядку фінансування Державної пожежної охорони

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Пункт 48 Положення про Державну пожежну охорону, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 1994 р. N 508 "Про заходи щодо виконання Закону України "Про пожежну безпеку" (ЗП України, 1994 р., N 11, ст. 270; 1996 р., N 13, ст. 353; Офіційний вісник України, 1998 р., N 38, ст. 1399), доповнити абзацами такого змісту:

"Фінансування загонів і частин Державної пожежної охорони, що охороняють об'єкти підприємств військово-промислового комплексу за переліком, що затверджується Мінпромполітики, здійснюється:

за рахунок коштів підприємств, об'єкти яких охороняються, - витрати на будівництво і експлуатацію будівель пожежних депо, облаштування і розміщення особового складу Державної пожежної охорони, придбання і утримання пожежної техніки, пожежно-технічного обладнання, експлуатаційних матеріалів, засобів зв'язку, інших видів матеріально-технічного забезпечення та на речове забезпечення відповідно до укладених договорів;

за рахунок Державного бюджету України - виплата посадових окладів, окладів за спеціальні звання, надбавок за вислугу років, матеріальної допомоги та інших додаткових видів грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу Державної пожежної охорони".

2. Міністерству фінансів передбачати на 2000 та наступні роки додаткові асигнування на грошове забезпечення осіб рядового і начальницького складу Державної пожежної охорони, які здійснюють охорону підприємств військово-промислового комплексу, згідно з розрахунками на кожний поточний рік.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ПУСТОВОЙТЕНКО 

Інд. 39

Опрос