Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О надбавках (полевом обеспечении) к тарифным ставкам и должностным окладам работников, направленных для выполнение монтажных, наладочных, ремонтных и строительных работ, и работников, работа которых выполняется вахтенным методом, постоянно проводится в дороге или имеет разъездной (передвижной) характер

КМ Украины
Постановление КМ от 31.03.1999 № 490
редакция действует с 03.09.1999

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 31 березня 1999 р. N 490

Київ

Про надбавки (польове забезпечення) до тарифних ставок і посадових окладів працівників, направлених для виконання монтажних, налагоджувальних, ремонтних і будівельних робіт, та працівників, робота яких виконується вахтовим методом, постійно проводиться в дорозі або має роз'їзний (пересувний) характер

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 13 серпня 1999 року N 1480

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити, що підприємства, установи, організації самостійно встановлюють надбавки (польове забезпечення) до тарифних ставок і посадових окладів працівників, направлених для виконання монтажних, налагоджувальних, ремонтних і будівельних робіт, та працівників, робота яких виконується вахтовим методом, постійно проводиться в дорозі або має роз'їзний (пересувний) характер, у розмірах, передбачених колективними договорами або за погодженням із замовником.

Граничні розміри надбавок (польового забезпечення) працівникам за день не можуть перевищувати граничні норми витрат, установлених Кабінетом Міністрів України для відряджень у межах України.

(абзац другий пункту 1 у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 13.08.99 р. N 1480)

2. У разі коли робота працівників постійно проводиться в дорозі або має роз'їзний характер за межами України, граничні розміри надбавок працівникам за день не можуть перевищувати 80 відсотків граничних норм добових витрат, установлених для відряджень за кордон Кабінетом Міністрів України.

(абзац перший пункту 2 у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 13.08.99 р. N 1480)

Термін перебування за кордоном визначається згідно з відмітками органів прикордонного контролю або відповідно до затверджених графіків руху транспортних засобів.

Під час перерахунку сум надбавок в іноземну валюту застосовується прогнозний офіційний курс обміну національної валюти України до долара США на відповідний рік.

(абзац третій пункту 2 у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 13.08.99 р. N 1480)

За час проїзду територією України такі надбавки не можуть перевищувати граничних норм добових витрат, що встановлені для відряджень у межах України.

3. Витрати на проїзд до місця відрядження і назад, а також на наймання житлового приміщення зазначеним працівникам відшкодовуються в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України для відряджень у межах України і за кордон.

(пункт 3 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 13.08.99 р. N 1480)

4. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 7 травня 1998 р. N 638 "Про надбавки (польове забезпечення) до тарифних ставок і посадових окладів працівників, направлених для виконання монтажних, налагоджувальних, ремонтних і будівельних робіт, та працівників, робота яких виконується вахтовим методом, постійно проводиться в дорозі або має роз'їзний (пересувний) характер" (Офіційний вісник України, 1998 р., N 19, ст. 698).

 

Прем'єр-міністр України 

В. ПУСТОВОЙТЕНКО 

Інд. 26

 

Опрос