Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы переработки лома и отходов, содержащих драгоценные металлы

КМ Украины
Постановление КМ от 15.03.1999 № 383
редакция действует с 04.09.2003

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 15 березня 1999 р. N 383

Київ

Питання переробки брухту та відходів,
що містять дорогоцінні метали

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 4 вересня 2003 року N 1402

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити, що:

реалізація афінованих дорогоцінних металів Державній скарбниці Національного банку та Державному фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння здійснюється суб'єктами підприємницької діяльності у вигляді стандартизованих зливків;

афінаж золота і срібла з виготовленням стандартизованих зливків здійснюється державним підприємством "Дніпро-ВДМ" (м. Дніпропетровськ), а платини та металів платинової групи - державним підприємством "Придніпровський завод кольорових металів" (м. Дніпродзержинськ), які повністю оснащені і мають промислові технологічні можливості для такої діяльності;

отримання срібла з відходів кінофоторентгеноматеріалів здійснюється виробничим об'єднанням "Свема" (м. Шостка), дорогоцінних металів із токсичного брухту, шламів і шлаків та брухту і відходів, що містять менш як 0,03 відсотка дорогоцінних металів, - Донецьким державним інститутом кольорових металів, які мають необхідні технології та виробничу базу.

2. Рекомендувати суб'єктам підприємницької діяльності, які в установленому порядку займаються збиранням, первинною обробкою та переробкою брухту і відходів, що містять дорогоцінні метали, разом з державними підприємствами, визначеними в пункті 1 цієї постанови, переглянути у місячний термін укладені договори, передбачивши недопущення поставки на переробку збіднілої після первинної обробки сировини.

3. Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству культури і мистецтв, Міністерству освіти, Міністерству у справах науки і технологій, Міністерству охорони здоров'я, Національному космічному агентству, Адміністрації Державної прикордонної служби та Головному управлінню командувача Національної гвардії забезпечити здавання на договірних умовах підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери їх управління, брухту і відходів, що містять дорогоцінні метали, державним підприємствам, визначеним у пункті 1 цієї постанови, та іншим підприємствам, які мають промислові технологічні можливості для такої діяльності і відповідні ліцензії.

(пункт 3 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 04.09.2003 р. N 1402)

4. Міністерству промислової політики та Міністерству енергетики забезпечити здійснення на державних підприємствах "Дніпро-ВДМ" та "Придніпровський завод кольорових металів" необхідних заходів, спрямованих на підвищення показників вилучення дорогоцінних металів з брухту та відходів, зниження вартості переробки та виконання договірних умов з підприємствами - здавальниками вторинної сировини.

5. Міністерству промислової політики, Державному комітетові нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, Державній акціонерній компанії "Українські поліметали" забезпечити проведення у 1999 році на Вільногірському державному гірничо-металургійному комбінаті експериментальної переробки відпрацьованих каталізаторів риформінгу бензину, які містять дорогоцінні метали, виготовлення дослідних партій нових каталізаторів того ж призначення, здійснення їх дослідно-промислового випробовування на нафтопереробних підприємствах і доведення до серійного випуску. 

6. Міністерству внутрішніх справ та Державній податковій адміністрації вжити додаткових заходів до виявлення порушень законодавства у сфері заготівлі та переробки брухту і відходів, що містять дорогоцінні метали, виготовлення ювелірних і побутових виробів з дорогоцінних металів та реалізації цієї продукції на території України.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ПУСТОВОЙТЕНКО 

Інд. 43

Опрос